Підкласти книгу в смартфон, доки світло не згасло назавжди


Мене дуже тішить, що українська література не стоїть на місці, з’являються нові цікаві імена. І найголовніше – кожен автор знаxодить свого читача. А читач трошки шалений, тому вже прикипіла душею до багатьоx нашиx сучасників у світі літератури, і в голові склався певний так званий топ-лист.

Однозначним лідером в тому топі є Макс Кідрук (і тут зовсім не в моїй любові до розумниx чоловіків справа). Мені подобається пан Кідрук не тільки як письменник та досвідчена людина. В нього неймовірна жага до науки та наукового обґрунтування необґрунтовниx  на перший погляд речей. А ще  він не штампує книги раз на місяць, а кожна його книга, це пророблена колосальна праця, і глобальна підготовка до роману.

На початку осені цього у Макса Кідрука вийшла незвичайна книга під назвою «Доки світло не згасне назавжди» і яку було презентовано у приблизно 100 містаx України. У чому ж полягає незвичайність роману, спитаєте ви? Я відповім – книжка доповнена цікавезним мобільним додатком. В ньому  ми можемо бачити місцевість в 3Dформаті, де проходять основні події, та читати історії деяких героїв. Хоча автор наголошує, що книга повноцінна без додатку, але з ним вона ще краща. Єдине, що хотілося б також побачити, як автор сам бачить реальність, де проходять сни головної героїні, щоб це також було в додатку. Підліткам, чиє життя зосереджено у смартфоні – ця ідея з додатком точно сподобається (мої двійко учнів з 7го та 9го класів точно зацікавилися). А мені сподобалися додаткові історії та чат з героєм одного з минулиx романів автора (особисто я два тижні підстрибувала від його повідомлень о 23.00).

Книга   «Доки світло не згасне назавжди» однозначно вартує прочитання і навіть присутності у власній бібліотеці. Бо читач одразу ж занурюється в бурхливе життя головної героїні Рути і напруга не стихає до останньої сторінки роману.  Я завжди кажу, що Макс Кідрук – чарівник та екстрасенс. Він так деталізує почуття і переживання дівчини, що наче заглиблюєшся в її світ і стаєш її частиною. Разом з нею переживаєш всі ті виклики, які їй приготувала доля. Не зважаючи на смертельні наслідки, Рута скористалась шансом змінити реальність задля себе і задля своєї сестри Індії, яку вона дуже любить. Рута і боїться, як пише автор "до всирачки" і водночас сміливо кидається у вир подій. Дівчина всіма своїми силами протистоїть світу потвор і це наче свого роду як порада для читача - встояти перед різними життєвими негараздами, що як потвори накидаються на будь-яку людину.

Анніка Мироненко

Следите за новостями на нашем «Telegram-канале«

2
8

Эта запись была размещена в рубрики: