Урочистий фінал Конкурсу «Краса без обмежень 2019» у Слов’янську

29 листопада у Словянську відбувся урочистий фінал Конкурсу "Краса без обмежень 2019" та нагородження переможців.

Ще з 24 листопада в Краматорську стартувала найяскравіша подія цього року в житті міста та регіону - щорічний відкритий конкурс для дівчат з інвалідністю «Краса без обмежень – 2019».

Конкурс складався з певного переліку завдань як творчого, так і практичного характеру. Дівчата готували, брали участь у фотосесіях та кулінарних батлах.

Організаторами конкурсу виступили: Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання ДонОДА, Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас», Донецька обласна організація осіб з інвалідністю ВОІ СОІУ, Благодійний фонд «Нескорені»

Конкурс проходив за підтримки міського голови Андрія Панкова та Народного депутата України Максима Єфимова.

Заступник голови ОДА передала вітання від Президента України Володимира Зеленського та квіти від голови облдержадміністрації.

«Любі учасниці, ви всі чарівні, талановиті, сильні духом, а після цього конкурсу маєте стати ще більш упевненими у собі. Адже від вашої активної позиції залежатиме ваше майбутнє. Ви надихаєте молодь своїм прикладом. Уміти проявити себе, свої здібності, можливості, індивідуальність, особливість, бути життєрадісними та відкритими до усього нового. Бажаю учасницям конкурсу успішних виступів, здійснення планів і досягнення поставлених цілей, творчого натхнення і завжди позитивного ставлення до життя», – побажала Юлія Костюніна.

У конкурсі взяли участь 10 дівчат, що пересуваються на інвалідних візках, віком від 18 до 35 років, з 10 областей України.

Дівчата протягом 5 днів демонстрували свої таланти як оратори, фотомоделі, пицейоли, пейнболістки, експерти Комітету доступності.

Кожна представниця області отримала перемогу в певній номінації та подарунки від партнерів конкурсу.

Завоювала корону цього року мешканка Дніпропетровської області Олена Корабльова.

За інформацією Департаменту інформаційної
та внутрішньої політики облдержадміністрації
 

Следите за новостями на нашем «Telegram-канале«

8
1

Эта запись была размещена в рубрики: