Слов’янська поліція запрошує на службу

Бажаєте служити в поліції, захищати права та свободи громадян країни? Тоді ця інформація для вас.

В Слов’янському відділі поліції та Лиманському відділенні поліції триває набір на вакантні посади: дільничний офіцер поліції сектору превенції та оперуповноважений відділу кримінальної поліції.

Основні вимоги до кандидатів:

— вік від 18 років;
— вища освіта;
— знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», а також кваліфікаційні знання відповідно до обраної посади.

Ми пропонуємо:

— заробітну плату від 10 000 грн. для посад середнього складу поліції (після успішного проходження первинної професійної підготовки);

— соціальне забезпечення згідно діючого законодавства;

— професійну підготовку за міжнародними стандартами;

— можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;

— перспективу кар’єрного росту.

Анкету для участі у конкурсі можна заповнити на сайті nabir.np.gov.uaу вкладці «Відкриті конкурси». Для цього оберіть «Донецьку область», після чого вподобану Вами посаду та заповніть свої анкетні дані. У подальшому дотримуйтесь інструкцій, які будуть надходити на Вашу електронну пошту.

Адреса прийому документів: м. Слов’янськ, пр. Університетська, 30, сектор кадрового забезпечення. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (050) 324-69-79 (Viber, Telegram), або на електронну адресу sektordonobl@ukr.net.

Читайте також: Туман і дощ – ризик ДТП. Поліцейські закликають водіїв дотримуватися правил дорожнього руху

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
3

Эта запись была размещена в рубрики: