У Черкаському з’явиться свій дільничний офіцер громади

Керівництво ОТГ взяло участь у проекті Національної поліції України, який дозволить співробітникам превенції знаходитись у постійному контакті з населенням та ефективно реагувати на всі події, що трапляються на території обслуговування.

Черкаська об'єднана територіальна громада включає в себе 11 населених пунктів та займає територію у 295 квадратних кілометрів. Разом із внутрішньо переміщеними особами тут проживають 11,5 тисяч мешканців. 

Зараз територію ОТГ обслуговує дільничний офіцер Слов'янського відділу поліції Віталій Падалка. До його функцій входить профілактична робота з дорослими місцевими жителями та молоддю, робота з особами, що знаходяться під адміністративним наглядом, розкриття злочинів кримінального характеру та складання адміністративних матеріалів. 

Читайте также: Грабителя в Славянске нашли в бытовке

З початку року було розглянуто більше 200 звернень громадян, складено 340 адмінпротоколів (виготовлення самогону, насильство в сім'ї, дрібне хуліганство та інші), розкрито 22 злочини, серед яких - крадіжки, зберігання боєприпасів та наркотиків. Окрім основних завдань дільничним здійснюється супроводження кримінальних проваджень та чергування.

Зробити правоохоронців "ближчими" до громад, їх адміністрації та населення, призваний проект "Поліцейський офіцер громади". На сьогодні підготовка правоохоронців для роботи в територіальних громадах є одним з пріоритетів напрямку превенції.

У Черкаській ОТГ все готово для втілення проекту. За словами секретаря Черкаської селищної ради Олексія Кривоконя, це допоможе дільничному постійно знаходитись на території обслуговування, проводити системну профілактиктику злочинів та оперативно реагувати на звернення, бути більше підзвітним громаді та її населенню. Наразі є можливість надати поліцейському житло та обладнати всім необхідним його робоче місце - зараз воно знаходиться у місцевому Центрі безпеки громадян.

Підготовчий етап проекту на Донеччині розпочався у вересні цього року.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області 


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: