15-тирічному “телефонному терористу” зі Слов’янська суд виніс вирок

Останнім часом у місті та регіоні активізувались "мінери" які повідомляють про "замінування" різних закладів та будівель. Але ж, за подібні речі не сприймаються суспільством і правоохоронні органи займаються цим питанням дуже ретельно.

Днями відповідальність настигла мешканця Слов'янська, що по телефону зробив неправдиве повідомлення про замінування у громадському місці.

Так, за повідомленням прокуратури суд задовольнив клопотання Слов’янської місцевої прокуратури щодо застосування до 15-річного місцевого мешканця примусових заходів виховного характеру за неправдиве повідомлення  про підготовку вибуху у громадському місці.

Стороною обвинувачення доведено, що 28 грудня 2018 року, неповнолітній студент одного з технікумів зателефонував із таксофона на лінію «102» Головного управління Національної поліції в Донецькій області та повідомив про мінування  торговельного центру «Глобус», розташованого у м. Слов’янську, після чого спостерігав за розвитком подій, пов’язаних з евакуацією громадян та обстеженням будівлі правоохоронцями, із сусіднього двору. 

Читайте также: В Славянске заминировали здание СБУ

За вчинення суспільно-небезпечного діяння, що підпадає під ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 259 КК України, тобто завідомо неправдивого повідомлення про підготовку вибуху, який загрожує безпеці громадян, знищенням чи пошкодженням об'єктів власності, хлопця передано під нагляд законному представнику – бабусі, яка є його опікуном, та йому обмежено дозвілля строком на 1 рік.

Діловий Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

14
3

Эта запись была размещена в рубрики: