Чемпіонат Слов’янська з боулінгу. 5 команд педагогічного факультету університету зустрілись на дорожках


20 листопада у розважальному центрі «TALER» відбулись чергові ігри чемпіонату міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді.

На цей раз учасниками стали 5 команд педагогічного факультету Донбаського державного педагогічного університету. За результатами двох ігор по 10 фреймів була визначена команда-переможець, якою стала команда 1 курсу (672 очка).

Навесні 2020 року, після проведення відбіркових турів, студенти І курсу будуть представляти педагогічний факультет у фінальній частині чемпіонату міста з боулінгу серед учнівської та студентської молоді.

Також був визначений кращий гравець дня – Максименцев Ілля – студент 1 курсу педагогічного факультету (186 очок).

Команда переможець та кращий гравець дня були відзначені грамотами відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради та сувенірними блокнотами від Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Наступними учасниками змагань будуть 5 команд студентів Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти ім. П.Ф. Кривоноса. Змагання відбудуться 27 листопада у розважальному центрі «TALER». Початок о 14.00.

Чемпіонат Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді реалізується за ініціативи розважального центру «TALER», підтримки відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради і Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: