Где работают TruCAM в Славянске и Краматорске. Список локаций

З початку року на території обслуговування батальйону сталося 830 ДТП, 24 особи загинуло, 215 громадян постраждало.

Одна з головних причин ДТП – перевищення швидкості. Тож ми продовжуємо пильнувати за водіями, які перевищують дозволену швидкість руху на дорогах, запобігаємо пояснюємо і, притягуємо до відповідальності.

Відсьогодні, 20 листопада, починаємо використовувати прилад для вимірювання швидкості TruCAM саме у містах - Краматорську та Слов’янську. Основна увага буде спрямована на вулиці, які є аварійно-небезпечними ділянками.

За сьогодні за перевищення швидкості патрульні притягнули до відповідальності 15 водіїв.

Нагадуємо, що згідно ч.1 та ч.3 ст. 122 КУпАП (Перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів) тягне за собою накладання штрафу:

- більш як на 20 кілометрів на годину – 255 гривень;
- більш як на 50 кілометрів на годину - 510 гривень

Додамо, що всі пристрої TruCam сертифіковані та пройшли метрологічну повірку. Метрологічну повірку проводять згідно з Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність».

Читайте также: Сегодня в силу вступил закон о штрафе за перевозку детей без автокресла: кому «достанется» больше всего

Прилади отримали сертифікат затвердження типу засобів вимірювальної техніки від 29.08.2012 № UA-MI/1-2903-2012. Відповідно, на підставі позитивних результатів державних приймальних випробувань, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України затверджений тип вимірювальної техніки «Вимірювач швидкості автотранспортних засобів лазерний LTI 20/20 TruCAM», який було зареєстровано в державному реєстрі засобів вимірювальної техніки за номером У3197-12.
Чинним законодавством не передбачено повторного проходження даної процедури для приладів, які вже були завезені на територію України та введені в експлуатацію.

Шановні водії! Неухильно дотримуйтеся ПДР та зважайте на швидкісний режим! Від ваших дій залежить не тільки ваше життя!

Патрульна поліція Краматорська та Слов'янська

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
4

Эта запись была размещена в рубрики: