Поліція відкрила кінологічний підрозділ під Слов’янськом

 Сучасний кінологічний центр на 40 собак створено у Слов’янську. Комплекс спрямований на підготовку службових чотирилапих за напрямком розшуку людей, пошуку зброї, вибухівки та наркотичних речовин.


 У відкритті центру взяли участь начальниця департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України пані генерал поліції третього рангу Оксана Хоменко, т.в.о. начальника ГУНП в Донецькій області полковник поліції Артем Кисько.

Відновлений центр є структурним підрозділом кінологічного центру поліції Донецької області та навчально-тренувальною базою для кінологів та їх чотирилапих помічників.

«Службові собаки шукають вибухівку та зброю, розкривають злочини - таким чином рятують життя. Це наші напарники, наші колеги. У новому центрі чотирилапі вихованці навчатимуться в природних умовах. Це дасть можливість більш якісно та у найкоротший термін підготувати кінолога та службову собаку», - зазначила представниця Нацполіції Оксана Хоменко.

Підрозділ оснащений всім необхідним для утримання та підготовки службових собак. Облаштовано вольєри, смугу перешкод, місце для вигулу, кухню. На постійну дислокацію у тут можуть з комфортом розміститися 15 кінологів. Для працівників підготовлені спальні приміщення, їдальня, навчальні класи.

«У рамках розвитку кінологічної служби поліції області плануємо створити на базі кінологічного підрозділу «Школу юних кінологів». Така школа вже існує в Маріуполі. Діти зможуть вчитися дресирувати собак», - зазначив Артем Кисько.

Зараз у Слов’янському кінологічному підрозділі працюють 3 кінолога та 8 собак. На честь відкриття було нагороджено керівників підприємств Слов'янська та району, які брали участь у його відновленні.

Для тренування чотирилапих начальниця департаменту кадрового забезпечення Нацполіції Оксана Хоменко подарувала дресирувальний костюм, призначений для захисту кінолога від покусів і травм під час дресирування собак на затримання умовного злочинця. Завдання собаки при цьому – знешкодити злодія, завдавши йому мінімальних ушкоджень.

Після офіційної частини поліцейські собаки продемонстрували свої здібності. Таланти свого вихованця показала і 6-річна Діана. Дівчинка входить до складу команди «Юних кінологів», яка була створена у рамках розвитку кінологічної служби поліції області. В школі кінологів діти навчаються професійно працювати з собаками та представляють поліцію Донеччини на змаганнях.

Кінологічний центр у Слов’янську зможе приймати до 40 кінологів, проводити навчально-тренувальні збори та змагання, вирощувати поголів'я службових собак.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

12
2

Эта запись была размещена в рубрики: