В Краматорске проходит Фестиваль кластерных инициатив. Туризм, легкая промышленность, керамика

20 листопада в рамках днів кластерних та креативних ініціатив у Краматорську розпочався фестиваль кластерних ініціатив ClusterFest’2019.

У фестивалі беруть участь кластерні об’єднання Донецької області а також окремі підприємці, які ще не є членами кластерів.

Програмою дводенного заходу передбачено проведення низки цікавих виступів представників німецьких та українських кластерів, роботу дискусійної панелі з розробки механізмів формалізації кластерів, три воркшопи для розвитку галузевих об’єднань та «родзинка» наприкінці вечора.

У пріоритних галузях підприємці, що предстваляють керамічне виробництво, туристичну галузь, легку та харчову промисловість,IT галузь, а також рослинництво та ландшафтний дизайн.


В панелях фестивалю приймають участь і представники Словянська - Центр туризма та краєзнавства "Solt Quest Tour", ГО "Спадщина та сучасність" та інші. Був також підписаний меморандум про співробітництво в рамках створення туристичного кластеру.

Організаторами заходу виступили Донецька торгово-промислова палата, Німецько-український партнерський проєкт торгово-промислових палат «KVP Ukraine», проєкт «Підтримка рамкових умов для торгівлі в Україні», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини, а також Програма ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Польщі і Японії.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
2

Эта запись была размещена в рубрики: