“Проблемні” підлітки зі Слов’янська разом з поліцейськими відвідали військову частину

Екскурсія була організована інспекторами з ювенальної превенції з метою надання неповнолітнім правопорушникам інформації про професію військовослужбовця, їх морального та патріотичного виховання.

Зараз на профілактичному обліку поліції Слов'янська знаходиться 21 неповнолітній - це молоді місцеві мешканці віком від 15 до 17 років. Головним завданням правоохоронців при роботі з ними є недопущення повторних правопорушень з їх боку. Для цього проводиться постійна профілактика, яка включає роботу із психологом, сумісні заходи творчі заняття, а також профорієнтаційні екскурсії.

Цього разу інспектори з ювенальної превенції разом із спеціалістами відділу пробації  ознайомили своїх підопічних із професією військового. Разом вони відвідали місцеву в/ч 3035 Національної гвардії України. 

Читайте также: Звенит звонок — полиция позвала на урок. В Славянске и Николаевке ребятне рассказали правила

В ході екскурсії підлітки дізнались про умови, за яких відбираються кандидати на строкову службу та контрактники, про хід її навчання та тренувань, про складності та переваги армійського життя. Для багатьох з них це стало приводом переоцінити свої не самі гідні вчинки та замислитись про майбутнє.

Слов'янський відділ поліції
Донецькій області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
3

Эта запись была размещена в рубрики: