У Слов’янському районі поліцейські посилили контроль за на найбільш аварійно небезпечними ділянками доріг

За день працівниками поліції складено 16 матеріалів у відношенні водіїв, які порушили правила дорожнього руху, 1 з них – перебував у стані алкогольного сп'яніння.

Щоб зменшити кількість небезпечних ситуацій на дорозі співробітники ГРПП провели відпрацювання на найбільш небезпечних ділянках доріг і провели профілактичні бесіди з учасниками дорожнього руху.

Найрозповсюдженішими причинами аварій є порушення правил маневрування, перевищення швидкості, керування в нетверезому стані, необачність учасників дорожнього руху, перехід проїжджої частини у невстановленому місті  та погані погодні умови.

Звертаємо увагу водіїв, що найбільш аварійнонебезпечними ділянками дороги на півночі Донеччини є наступні: з’їзд на село Щурове на автошляху «Добропілля – Лиман», в м. Святогірську - перехрестя вулиць Івана Мазепи і Курортна, в м. Миколаївці - перехрестя вулиць Карпинського і Остапенко, Миру і Малогородської, в сел. Райгородок - перехрестя вулиці Куйбишева та автошляху «Добропілля – Лиман».

Пішоходи повинні розуміти, що вони теж є учасниками дорожнього руху і повинні дотримуватися правил.

Також поліцейські нагадують про основи безпеки велосипедистам - використовувати катафоти та світловідбиваючи елементи одягу.

 Всі аварії несуть за собою колосальні наслідки і втрати.

 Будьте уважні та обережні на дорозі!

 Слов'янський відділ поліції Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
3

Эта запись была размещена в рубрики: