Посол Японії у Слов’янську передав обладнання для молодіжних проектів

12 листопада Надзвичайний і Повноважний посол Японії Такаші Кураі відвідав Слов’янськ щоб зустрітися із переможцями молодіжної інноваційної програми UPSHIFT, що впроваджує на Сході ЮНІСЕФ за підтримки уряду Японії.


Під час візиту пан Посол відкрив роботу розмовного клубу з англійської мови, який створено молодими людьми у рамках програми, а також передав швейне обладнання для курсів шиття для молоді із інвалідністю.

 

З початку 2019 навчального року за підтримки уряду Японії у Донецькій і Луганській області вже відбулося 4 хвилі набору до участі у програмі  UPSHIFT, на які надійшли заявки від майже 1 000 молодих людей із Слов'янська, Добропілля та Сєвєродонецька. Серед них було відібрано 20 команд, що отримали фінансування на суму близько 1,2 мільйони грн. на реалізацією своїх проектів.

У події прийняли участь Такаші Кураі, Надзвичайний і повноважний Посол Японії в УкраїніРамиз Бехбудов, Керівник офісів ЮНІСЕФ на сході Україні, Золкіна Лілія Іванівна, Керівник Управління сім'ї, молоді та масових заходів, національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації.

UPSHIFT Україна -  це глобальна інноваційна програма ЮНІСЕФ із розвитку соціального підприємництва, що направлена на підтримку вразливих підлітків та молоді  та розвиток їхніх навичок. Програма заохочує молодих людей виявляти соціальні проблеми у громадах та пропонувати способи їх вирішення. Відібрані команди, отримують гранти на реалізацію своїх ідей, підтримку від менторів та проходять тренінги із планування, командної роботи та розвитку підприємницьких навичок.

Допомога Уряду Японії для програм ЮНІСЕФ

Від початку конфлікту на сході України, уряд Японії виділив ЮНІСЕФ більше 8 млн. доларів США для підтримки дітей та їхніх родин. Ця допомога дозволила ЮНІСЕФ створити безпечне навчальне середовище для 200 тис. дітей, покращити доступ до питної води та санітарії для 1,5 мільйона осіб у зоні конфлікту та підтримати розвиток підлітків та молоді через навчання проектним і підприємницьким навичкам.

Цього року уряд Японії надав 360 тисяч доларів США для реалізації проекту ЮНІСЕФ “Зміцнення стійкості молоді та сприяння соціальній стабільності їх громад у Донецької та Луганської області” у 2019 -2020 році. Загальна мета проекту - пом'якшити вплив конфлікту на дітей, підлітків та молодь у Донецькій та Луганській областях шляхом посилення стійкості дітей та громад.

Проект сприяє посиленню системи освіти для розвитку стійкості серед дітей та підлітків і їхніх ключових життєвих навичок. Проект також надає можливість молодим людям виступати агентами соціальних змін для своїх громад через розробку та реалізацію проектів соціального підприємництва.

фото Едуард Торський
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

9
3

Эта запись была размещена в рубрики: