Что там с Шелковичным в Славянске? Последние вести с площадок парка

Мешканці Слов'янська часто цікавляться реконструкцією парку Шовковичний. Сьогодні з ранку черговий раз відвідав парк і проконтролював роботи, які веде підрядник на цьому об'єкті. - повідомив на своїй сторінці в Фейсбук керівник департаменту екології та природніх ресурсів ДонОДА Сергій Натрус.

З одного боку можу сказати, що роботи на об'єкті йдуть. Але з іншого боку, у мене є багато зауважень, особливо до швидкості виконання робіт, скажімо прямо - темп робіт залишає бажати кращого.

Пройшовся по всьому парку і оглянув всі етапи реконструкції парку. Я дуже сподіваюся, що підрядник максимально прискориться, і роботи будуть завершені вчасно.

Нагадаємо, що роботи проводить генеральний підрядник "Л.Д.Сервіс" (Дніпро), замовником проекту виступає Департамент екології та навколишнього середовища Донецької обласної адміністрації.

З історії питання: На початку проекта у 2016 році громадська организація “Місто-Сад” разом з міською владою напрацювали пріоритетні напрями реконструкції парка. Місто відновило комунікації, створило проектно-кошторисну документацію для установки дитячого та танцевального майданчика. Агентство США з міжнародного розвитку USAID придбало необхідне паркове обладнання.


На початку 2017 року до реконструкції долучилась Донецька обласна адміністрація, що виділила з бюджету 20 млн. гривень. Строки завершення реконструкції постійно переносились.

Мешканці Слов'янська поки ще не втрачають надії на те, що тривалу довгобудову завершать ще у цьому році.

за материіалами Інтернет
Діловий Слов'янськ


Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

7
21

Эта запись была размещена в рубрики: