Як підприємці Донбасу вразили столицю. Донецька ТПП інформує

8 і 9 листопада в Українському домі у Києві відбулася масштабна щорічна бізнес-виставка «Схід-Експо 2019». Це відкрита платформа для налагодження контактів між підприємцями, бізнес-експертами та представниками міжнародних організацій.

Читайте также: «Украинские куркули» из Донецкой области представили свою продукцию на выставке в Киеве

Виставку біло організувано в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Посольства США в Україні, урядів Польщі та Японії.
Партнерами проекту виступили Донецька, Луганська, Запорізька обласні державні адміністрації, Торгово-промислова палата України та Донецька Торгово-промислова палата.

На виставку приїхали понад 100 представників мікро-, малого та середнього бізнесу із Донецької та Луганської областей, та Азовського узбережжя Запоріжчини.
Впродовж двох днів учасники заходу мали можливість знайти ділових партнерів, відвідати тематичні майстер-класи та продемонструвати свої досягнення.
Відкриваючи виставку надзвичайний і повноважний посол Японії в Україні Такаші Курай висловив подяку ПРООН за допомогу в організації бізнес-виставки, а також позначив пріоритети - допомагати розвитку економіки через підтримку розвитку малого і середнього бізнесу.

На тематичних панелях та тренінгах «Схід-Експо 2019» підприємці розмовляли про інвестиційні можливості Донецької, Луганської та Запорізької областей; стратегію підтримки українських експортерів на зовнішніх ринках та про напрямки розвитку перспективних ринків продажів ЄС і СНД від провідних українських експертів.
На панельній дискусії з питань реформи децентралізації на Сході України були обговорені проблеми та перспективи об’єднання громад.
Також обговорювалися проблеми розвитку виробничої галузі та сільського господарства на Сході України. Дискутували про Facebook та Instagram, які є інструментом для просунення бізнесу онлайн.

Підприємці, які взяли участь у виставці, вражали різноманіттям своїх бізнесів, ідей та історій успіху.
Новий час вимагає нових підходів до вирішення завдань, які підносить нам повсякденність. Наприклад, в компанії «Farm 3D» (виробництво 3D-принтерів та трьохвимірний друк) створюють індивідуальні протези та спеціальне взуття для дітей з інвалідністю, виробляють сувенірну продукцію.

Павільйон компанії «SmartDrones» зацікавив багатьох. Представники компанії впевнені в майбутньому розвитку свого бізнесу, бо з кожним днем дрони все стрімкіше вриваються в різні сфери економіки та стають невідійманою частиною щоденних робочих процесів. Тепер це не тільки військові розвідники, а й «бойова одиниця» будівництва, виробництва, сільського господарства, охорони.

Про інноваційний розвиток свого підприємства розповів комерційний директор «High Tech Aerosol» Євген Угнівенко. Впровадження інновацій в розробки компанії, відповідність високим європейським стандартам, стало запорукою нашого бездоганного авторитету і досягнутих в рекордно короткі терміни провідний позицій», - зазначив Євген Угнівенко.

 


І ніхто з відвідувачів виставки не зміг пройти повз чарівних замків Анни та Олександра Брянцевих з Мелітополя, що представляли «Паперові дива».
Вітчизняні виробники вже навчилися задовольняти найвибагливіші смаки споживачів. Крафтові сири, устриці, равлики — уже не новинка. Проте займаються таким бізнесом одиниці. Водночас, в Україні з кожним роком з'являється дедалі більше нових перспективних агронапрямів. Найбільш перспективними для розвитку мікропідприємництва є екологічні проекти, спрямовані на збереження довкілля та переробку відходів, виготовлення органічної продукції.

В рамках «Схід-Експо 2019» відбувся ярмарок, на якому учасники мали змогу продавати свою продукцію.
Можливість представити власний бізнес на «Схід-Експо 2019» для товаровиробників Сходу України була організована за підтримки Донецької торгово-промислової палати. Серед підприємців більшість є членами ТПП.
Наприклад, підприємець з Донеччини Сергій Свириденко взяв участь у програмі «Український донецький куркуль». Вигравши 500 тисяч, родина Свириденко поставила власну сироварню.

Ідей та шляхів реалізації у бізнесменів чимало, але ринок збуту нині є найбільш нагальною потребою і великих, і малих підприємств. Щоб сприяти розв'язанню цієї проблеми Донецька торгово-промислова палата провела зустрічі В2В (business to business) — «від бізнесу до бізнесу». Це процедура, що дозволяє легко і невимушено зав'язувати нові знайомства і встановлювати перспективні контакти.
Другий день виставки видався не менш насиченим. Відвідувачі мали змогу відвідати прем'єрний показ соціальних роликів про підприємців з Донецької, Луганської областей і Азовського узбережжя Запорізької області «Великі історії малого бізнесу».

На майстер-класах декоративно-ужиткового мистецтва своїми секретами ділилися майстри від кожної області-учасниці.

Протягом дня на учасників та гостей заходу очікували виступи творчих колективів «БеЗМеЖ» та «Радани» Луганської обласної філармонії.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: