Мешканці Слов’янска мають право одержати компенсацію за надання соціальних послуг

Слов'янське міське управління социального захисту населення інформує мешканців міста про порядок призначення и виплати компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги. 

Згідно з постановою КМУ 29.04.2004р. № 558 із змінами, внесеними згідно з урядовим рішенням № 428 від 10.09.2014р. затверджено Порядок призначення і виплати компенсації.

Право на призначення щомісячної виплати мають непрацюючі громадяни, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.

Для призначення даного виду компенсацій фізичній особі, яка надає соціальні послуги необхідно звернутись до уповноваженого представника сільської ради/громади або до управління соціального захисту населення з відповідними документами, а саме:

- заявою про згоду надавати соціальні послуги;
- висновком лікарсько-консультативної комісії медичної установи про те, що стан її здоров’я дозволяє постійно надавати соціальні послуги;
- копією трудової книжки, а у разі відсутності трудової книжки – письмовим повідомленням із зазначенням інформації про відсутність трудової книжки, останнього місця роботи;

Крім того, подається заява на проведення перевірки даних про доходи особи з використанням відомостей Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

Особа, яка потребує надання соціальних послуг, або її законний представник (у разі визнання цієї особи недієздатною) подає:

- заяву про необхідність надання соціальних послуг;

- висновок лікарсько-консультаційної комісії медичної установи про необхідність постійного стороннього догляду та нездатність особи до самообслуговування (за винятком інвалідів Iгрупи, інвалідність яких встановлена безстроково та які,згідно з довідкою до акту догляду медико-соціальною експертною комісією потребують постійного стороннього догляду.

Читайте также: Никто назначенную пенсию перепроверять не будет: Зеленский наложил вето на Закон о верификации

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: