Кінець двоєвладдя. У Слов’янську об’єдналась “Просвіта”

Сьогодні, 9 листопада в Центральній бібліотеці Словянська імені Михайла Петренка відбулись загальні збори міської просвітницької організації "Просвіта" імені Тараса Шевченко.

На початку засідання місцевий активіст Микола Тішаков вручив грамоти від Словянської міської ради активним членам організації, підготовлені до Дня незалежності України.

До Дня української писемності та мови  підготувала та презентувала інформацію про розвиток та боротьбу за українську мову присутнім давня учасниця українського руху у Слов'янську Марія Петрівна Колесникова.

Потім про зміни керівника та керівних органів організації, подальші плани організації, оновлення та виключення членів з лав організації, а також про плани організації на наступний період розповідали головуючий на зборах Віктор Мицько та Ольга Краснощок. Ці питання визвали жваву дискусію, та загалом були узгоджені не дивлячись на певні протиріччя.

На цих зборах було повідомлено про перереєстрацію організації, та запропоновано припинити протистояння у її лавах у звязку з двоєвладдям, що тривало у організації у Слов'янську з 2017 року.

Після обговорення, було прийнято рішення про поновлення членства у новій організації групи членів, які були відстороненні від діяльности "Просвіти" у звязку з деструктивними діями іншої просвітницької організації з однаковою назвою. Ті зголосилися написати повторні заяви на вступ.

"Діловий Словянськ" буде продовжувати інформувати наших читачів про діяльність оновленої "Просвіти" Слов'янська.

Едуард Торський, фото автора
Діловий Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
6

Эта запись была размещена в рубрики: