Сквер «Родинного відпочинку» на мікрорайоні Хімік у Слов’янську відкриють 9 листопада


"Третій проект переможець готовий до відкриття! ❤️"

Елена Семенец та Радмила Вышемирская запрошують усіх слов’янців 9 листопада 2019 року о 12.00 до скверу Родинного відпочинку на мікрорайоні Хімік! 

Місце зустрічі змінити не можна вже другий рік поспіль! А колись давно лише мріяли про сквер))) Добре що збереглось відео!

Третій проект переможець готовий до відкриття! ❤️Елена Семенец та Радмила Вышемирская запрошують усіх слов’янців 9 листопада 2019 року о 12.00 до скверу Родинного відпочинку на мікрорайоні Хімік! 🌿🌲🌳🍀Місце зустрічі змінити не можна вже другий рік поспіль! А колись давно лише мріяли про сквер))) Добре що збереглось відео!Чекаємо на кожного з вас, аби ви розділили з нами радість від створення затишного куточку на мікрорайоні Хімік!

Опубліковано Ольгою Алтуніною Середа, 6 листопада 2019 р.

Чекаємо на кожного з вас, аби ви розділили з нами радість від створення затишного куточку на мікрорайоні Хімік!

"Діловий Слов'янськ" планує інформувати наших читачів про відкриття скверу на м-ні Хімік.

До того ж зараз готується до публікації програма, в який ми зустрілись в студії "Ділового Слов'янську" з керівником комітету мікрорайону Хімік Радмилою Вишемирською та депутатом міської ради Словянська Андрієм Харченко та обговорили нагальні питання, які актуальні для мешканців мікрорайону, та шляхи їх вирішення. Слідкуйте за новинами.

Діловий Слов'янськ

Следите за новостями на нашем «Telegram-канале«

6
1

Эта запись была размещена в рубрики: