Цього місяця мешканці Донеччини отримають платіжки за світло без вказання пільг

У жовтні в Україні стартувала монетизація пільг за комунальні послуги. Тож у платіжках за жовтень, які жителі Донецької області отримають у листопаді, не буде вказана інформація про розмір пільги.

«Тепер розрахунок та призначення пільг, в тому числі й за електроенергію,  це функція управлінь соціального захисту населення. Тому клієнтам не потрібно особисто звертатися до енергопостачальника, щоб підтвердити своє право на отримання пільг»,  зазначив директор «Донецьких енергетичних послуг» Олександр Северін.

Мешканці Донеччини, які мають право на пільги, можуть отримати їх:

готівкою на свій рахунок в «Ощадбанку»

Для цього необхідно звернутися з відповідною заявою до органів соціального захисту населення. У такому випадку в платіжці буде відображена вся сума за спожиту електроенергію, без урахування пільги. Саме її у повному обсязі має сплатити клієнт.  

у безготівковій формі

Управління соціального захисту населення щомісячно формуватиме реєстр нарахованих пільг  і надсилатиме їх для перевірки у Міністерство соціальної політики України. Вони, в свою чергу, передаватимуть дані до «Ощадбанку» для переказу коштів на особові рахунки клієнтів у постачальників послуг. В платіжках клієнтів таке перерахування від «Ощадбанку» буде враховано при визначенні суми до сплати.

Читайте также: Украинцам придется платить за газ по-новому. На сколько вырастут платежки и как сэкономить

Якщо у вас виникли питання щодо розміру пільги, потрібно повідомити про зміни у складі сім’ї тощо, необхідно звертатися до управління соціального захисту населення.

«Донецькі енергетичні послуги» також піклуються, аби клієнти, які мають право на оформлення іншого виду компенсації від держави,  субсидії, могли безперешкодно її отримати. Тому постачальник нагадує: для призначення субсидії необхідно своєчасно сплачувати рахунки за електроенергію. Оскільки заборгованість на суму від 340 грн (20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян) є підставою для відмови органами соціального захисту в наданні субсидії.

За додатковою інформацією представники ЗМІ можуть звертатися за адресою: PR@dey.com.ua.

 

Следите за новостями на нашем «Telegram-канале«

0
7

Эта запись была размещена в рубрики: