Рятувальники Слов’янська провели спільні навчання у в/ч 3035


Для того, щоб під час реальної надзвичайної ситуації діяти швидко, злагоджено та впевнено фахівці ДСНС постійно проводять різні тренування. Під час навчань вогнеборці відпрацьовують усі можливі варіанти складності розвитку подій, встановлюють взаємодію з працівниками об’єктів під час ліквідації різного роду надзвичайних ситуацій та подій.

Зокрема, 05 листопада співробітники 6-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області провели спільні навчання у військовій частині ВЧ- 3035.

Згідно із тактичним задумом, у казарменому приміщенні сталося займання через коротке замикання електромережі. Військовослужбовці, повідомивши Службу порятунку «101» про надзвичайну подію, розпочали боротьбу з вогнем та евакуацію особового складу та матеріальних цінностей.

Читайте также: Весь Машмет в огне. В Славянске продолжают жечь костры! Результат печальный

На місце події за лічені хвилини прибули підрозділи 6-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області. Рятувальники першого розрахунку  в складі ланки газодимозахисників в першу чергу провели розвідку, другий розрахунок  встановили автоцистерну біля озера на пожежний пірс  та проклали магістральну лінію до центрального входу.  Паралельно з тим, завдяки злагодженим діям вогнеборців та військовослужбовців, умовну пожежу було локалізовано, а згодом і ліквідовано.

Проведення таких навчань є запорукою злагодженої роботи фахівців ДСНС при виникненні реальних екстрених ситуацій, що в підсумку дозволить їх успішно ліквідувати з мінімальними негативними наслідками, а саме головне - не допустить загибелі та травмування людей.

Госпожнадзор м. Слов`янска


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: