Масштабный пожар на Свободе,33 в Славянске был…учебным

 

Бути готовими протистояти будь-яким загрозам рятувальникам допомагають постійні тренування.

Так, 31 жовтня співробітниками 6-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області було проведено тактичні тренування у багатоквартирному будинку підвищеної поверховості. Основною задачею рятувальників є забезпечення безпеки людей, які залишились в будівлі, зупинення розповсюдження пожежі та швидке ліквідування відкритого вогню у всіх напрямках.

За легендою, пожежа трапилась на 4 поверсі 14 поверхового житлового будинку за адресою м. Слов’янськ вул..Свободи,33. В ході розвідки було встановлено, що горить квартира на 4 му поверсі та є постраждалий. На 5–му поверсі знаходяться люди які потребують допомоги. Для того щоб якомого швидше звільнити людей з вогняної паски рятувальники працювали відразу у декількох напрямках. Перший розрахунок за допомогою ношів виносив постраждалого з під’їзду, а другий розрахунок провів евакуацію людей за допомогою автодрабини - допомогли вибратись людям через балкон під’їзду 5 –го поверху.

Такі навчання є вкрай важливими, адже дозволяють максимально підготуватись до будь-яких нештатних ситуацій та бути готовими діяти за призначенням – ліквідовувати пожежі та рятувати життя людей.

Держпожнагляд м.Слав'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: