Як мешканцям Донеччини передати показники електролічильника

 

Жителі регіону можуть повідомити актуальні дані як постачальнику «Донецькі енергетичні послуги», так і оператору системи розподілу, до мереж якого підключено їх житло. Прийматимуть показники включно до 2 листопада.

Клієнти можуть передати показники приладів обліку «Донецьким енергетичним послугам»:

  1. Через Особистий кабінет. У розділі «Показання лічильника» введіть зафіксовані дані у необхідне поле та натисніть «Розрахувати». Показники будуть автоматично збережені.
  2. На сторінці постачальника у Facebook. Достатньо надіслати особисте повідомлення, вказавши адресу, особовий рахунок, ПІБ та показники лічильника.
  3. Зателефонувавши до контакт-центру за номерами: (095) 652 60 000, (067) 652 60 000, (0629) 52 60 00. Середній час очікування з’єднання з оператором складає не більше 3-х хвилин.

Більшість клієнтів використовують дистанційні засоби комунікації з постачальником електроенергії. Контакт-центру щомісяця опрацьовує в середньому 13 тисяч дзвінків та 4 тисячі електронних звернень через Особистий кабінет, Facebook, електронну пошту.

Передавати показники лічильника необхідно, щоб отримувати платіжки з фактичними, а не середніми нарахуваннями, а от кому їх повідомляти – постачальнику або оператору системи розподілу, обирає сам клієнт, каже директор «Донецьких енергетичних послуг» Олександр Северін. Водночас він наголошує, що обєми спожитої електроенергії постачальнику щомісяця передають оператори системи розподілу.

«Хочу ще раз звернути увагу клієнтів, що визначене законодавством завдання енергопостачальника – на основі отриманих даних провести нарахування, – акцентує Олександр Северін. – Якщо споживач не згодний з показниками лічильника, вказаними в платіжці, йому слід звернутися до оператора системи розподілу».

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
6

Эта запись была размещена в рубрики: