Увага! “Бонуси від оператора мобільного зв’язку” – чергова пастка шахраївЖертвою такої злочинної схеми стала 37-річна жителька Лиману. Повіривши у свою "вдачу", жінка втратила заощадження з банківського рахунку.

"Назвіть останні два номери, за якими ви дзвонили, і отримаєте бонуси на послуги зв'язку", - таку вигідну пропозицію запропонував невідомий чоловік 37-річній мешканці Лиману. Остання погодилась та повідомила необхідну інформацію, після чого її попросили на годину вимкнути телефон...

Не витримавши, жінка включила мобільний вже за 15 хвилин і виявила, що її сім-картка заблокована. Що це означає, вона дізналась невдовзі при перевірці банківського рахунку - у невідомому напрямку з нього зникли близько 1,5 тисячі гривень.

Інформацію за даним фактом внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань Лиманського відділення поліції.

Закликаємо громадян бути пильними та не спілкуватись телефоном з "сумнівними" співбесідниками. Якщо ви все ж підозрюєте, що стали жертвою шахраїв (особливо при раптовому відключенні сім-картки) - негайно повідомте про це працівникам свого банку, заблокуйте картку та зерниться до правоохоронних органів.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
5

Эта запись была размещена в рубрики: