Нацгвардія на ярмарку професій в Слов’янську

На ярмарку вакансій, який пройшов на Соборній площі та в центральній бібліотеці Слов’янська відбулась нацгвардійці розповіли мешканцям і гостям міста, де і як можна проходити службу в Національній гвардії України.

Кожна силова структура, яка взяла участь в заході, представила свої зразки спеціальних автомобілів, слов’янський полк продемонстрував автоклубну машину та її можливості. Всі охочі мали змогу подивитись відеоролики про службово-бойову діяльність підрозділів НГУ, а також роздивитись унікальний автомобіль із середини та посидіти за кермом.

«Ми не вперше на подібному заході, але тепер в нас є автоклубна машина, завдяки якій ми можемо не тільки розповідати а й показувати, що являє собою сучасна Нацгвардія, при чому робити це де завгодно. До нас сьогодні підходило багато людей із запитаннями про службу на контракті в нашому полку та деякі просто дивились відео, яке ми показували на нашому автомобілі», - говорить капітан Сергій Шевляков.

Ярмарок тривав дві години – підлітки та дорослі підходили до нацгвардійців, дехто цікавився зарплатнею, дехто – озброєнням, а хтось питав про харчування та надання пільг військовим.

В центральній бібліотеці міста разом з представниками різних навчальних закладів, силових структур, державних та приватних фірм нацгвардійці також представили свою частину 3035. Всі охочі мали змогу запитати про переваги служби за контрактом чи в резерві НГУ, та отримати листівки із відповідями на ці питання.

«Частіше підходять учні випускних класів або студенти коледжів. Питання задають різні. Дівчата частіше запитують про зарплатню, а хлопці більш цікавляться озброєнням та військовою технікою», - поділилася лейтенант Аліна Мартиненко.

Група інформації і комунікації військової частини 3035  


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
6

Эта запись была размещена в рубрики: