На блокпостах в Славянском районе в октябре было горячо

 

Затримання осіб у розшуку, вилучення боєприпасів та наркотиків, незаконні вантажі та нелегальні мігранти - робота блокпостів оперативної зони у жовтні

Усього на пропускних пунктах Слов'янського району, що діють у складі ООС, виявлено 31 правопорушення кримінального та адміністративного характеру.

У жовтні на блокпостах поблизу с. Долина та с. Малинівка поліцейськими було перевірено близько 12,5 тис. осіб та оглянуто понад 41 тисячу транспортних засобів. Окремо по всій території обслуговування Слов'янського відділу поліції працювали мобільні (пересувні) блокпости.

Результатом роботи правоохоронців стало розкриття злочинів кримінального характеру, складання протоколів на порушників адмінкодексу.

При перевірці документів поліцейські затримали 6 правопорушників, що намагались уникнути суду, виявили 7 порушників міграційного законодавства України. При огляді транспортних засобів вилучались патрони та гранати, зупинялось незаконне перевезення лісу.

8 осіб причетних до незаконних збройних формувань були виявлені при спробі перетнути територію Слов'янської оперативної зони, 5 разів вилучались нелегальні документи на автотранспорт та 2 рази телефони, що були викрадені в інших регіонах України.

Нагадуємо громадянам про необхідність дотримання встановлених норм та правил проходження перевірок на блокпостах, уникнення конфліктів та провокацій, дотримання законності.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
5

Эта запись была размещена в рубрики: