Твою мать! Накажут за равнодушие: в Краматорске дети трое суток попрошайничали и воровали

   

Під час канікул 7-річна дівчинка зі своїм 8-річним товаришем жебракували та крали солодощі з супермаркету, доки їх незаконні дії не помітили працівники магазину. Поліцейські провели профілактичну бесіду з батьками хлопчика, а школярку через незадовільний стан здоров’я та байдужість матері передали до медичного закладу.

Днями до співробітників ювенальної превенції Краматорського відділу поліції працівники служби охорони доставили 7-річну дівчину та 8-річного хлопця, які крали солодощі з супермаркету.

Як стало відомо, під час шкільних канікул діти гуляли містом без нагляду батьків. Коли школярам хотілося поїсти, вони йшли до магазину та виносили з собою солодощі, які з’їдали на дворі, а потім повертались за черговою «порцією». В останній раз охоронці закладузвернули увагу на малолітніх та зупинили дітей з викраденим товаром.

Інспектори ювенальної превенції одразу встановили батьків хлопця. Провели з ними профілактичну бесіду, також мати компенсувала магазину завдані дітьми збитки.

А от дівчинка поліцейським вже була відома. Вона зростає в родині, яка опинилася у складних життєвих обставинах. Дитину неодноразово влаштовували на тимчасове перебування до інтернату або до лікарні через недбайливість та антисоціальний спосіб життя матері.

Цей раз не став винятком. До поліції мати дівчинки прийшла лише через три доби. Дитина в цей час знаходилася вже в медичному закладі на обстеженні. Жінку притягнуто до адміністративної відповідальності за невиконання своїх батьківських обов’язків.

Поліція звертається до мешканців міста з проханням повідомляти про випадки жебракування дітьми або знаходження їх без нагляду дорослих.

Поліція Донеччини

 

Читайте также: Патрульная полиция в Краматорске спасла людей в горящем доме

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
4

Эта запись была размещена в рубрики: