Погода в доме? Полицейские Славянска 500 раз выезжали на семейные “разборки”

 

У жовтні слов’янські поліцейські більше 3,6 тисячі разів виїжджали на виклики громадян

Близько 40% від всіх звернень та повідомлень – це побутові конфлікти, дрібні злочини та адмінпорушення, тільки 6 % від всіх звернень мали ознаки кримінального правопорушення.

Цілодобово дзвінки та виклики громадян обслуговує три слідчо – оперативні групи і дві групи реагування (ГРПП). За добу поліцейські обслуговують від 120 до 180 викликів.

Час реагування на виклик від моменту його надходження на спецлінію до моменту приїзду патруля в межах від 10 до 30 хвилин. Затримка може бути викликана лише тим, що, групи можуть бути зайняті обслуговуванням інших викликів чи через значну віддаленість - протяжність Слов'янського району складає 87 км.

За місяць поліцейських викликали 9 разів у зв’язку з ДТП з потерпілими, 26 разів – через пожежі, 40 фактів крадіжок (майже половина з них розкриті), більше 500 разів на сімейні сварки, скандали з сусідами, п’яні «розбірки», нещасні випадки тощо.

Також в цьому місяці поліцейські тричі виїздили на повідомлення про замінування. В одному випадку довелося припинити роботу та евакуювати людей з лікарні, в іншому – з розважального закладу. А ось третій «мінер», замінував автівку біля будівлі СБУ. Жодне повідомлення не підтвердилося.

Читайте также: Славянск криминальный: двум 15-летним девушкам грозит до 7 лет тюрьмы за разбойное нападение на подругу

У жовтні з незаконного обігу правоохоронці 32 рази вилучали наркотичні речовини та 11 – зброю та боєприпаси.

В ході оперативних розробок оперативники і дільничні виявляють та притягують до відповідальності терористів та їхніх пособників, причетних до окупації регіону. Лише за останній місяць у Слов’янську було виявлено 14 учасників незаконних збройних формувань.

Крім збору матеріалів та розслідування кримінальних проваджень поліцейські несуть службу на блокпостах, патрулюють вокзали, здійснюють охорону правопорядку під час заходів та посилено патрулюють вулиці міст. В результаті цього правоохоронці припинили 749 адміністративних порушень, з них 227 – порушення правил дорожнього руху, 15 – за керування транспортним засобом в стані сп'яніння.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: