Пешеход, береги себя! Полиция в Славянске приглашает на переход


"Пішохід, на перехід!" Слов'янські поліцейські провели профілактичну акцію для пішоходів. Мета заходу - переконати пішоходів, що необхідно переходити проїжджу частину тільки в дозволених місцях і, що ігнорування правил може спричинити тяжкі наслідки.

Патрулювання проходило біля зупинок громадського транспорту на «САТУ». Тут багато людей переходять дорогу, у невстановленому місті, хоча до найближчих пішохідних переходів - не більше 30 метрів.

Звичайно ж, пішоходи бувають різні. Хтось дотримується правил, а хтось ні. Тільки за годину профілактичних заходів правоохоронці виявили понад 50 порушників різної вікової категорії.

Читайте также: Патрульная полиция в Краматорске спасла людей в горящем доме

Свої вчинки пішоходи-порушники пояснювали по різному: «дуже поспішаю», «тут зручніше переходити», «далеко до пішохідного переходу». Також непоодинокі випадки, коли батьки з дітьми перетинають проїжджу частину у невстановленому місці за принципом «зі мною можна».

Зі всіма порушниками інспектори груп реагування провели профілактичну роботу.

Така превентивна кампанія дуже необхідна і актуальна. З її допомогою поліцейські ще раз нагадують водіям і пішоходам про необхідність дотримання правил дорожнього руху

Відпрацювання проводилося силами груп реагування патрульної поліції (ГРПП) Слов'янського відділу поліції.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

 


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

13
1

Эта запись была размещена в рубрики: