Документальна вистава “Майбутнє Європи” зібрала підлітків Слов’янська 


Сьогодні, 29 жовтня у Словянську для юнацтва міста показали виставу про дитинство, проведене на Донбасі, окремо взятих п’ятнадцяти підлітків.


В основі документальної вистави “Майбутнє Європи” –  історія життя п’ятнадцяти підлітків, чиє дитинство минало на території Луганської та Донецької областей.
Особливістю події є те, що виставу створювали ті ж самі люди, чиї історії там оповідаються.

– З яких пазлів склалося їхнє життя, ким вони хочуть бути, якою бачать Європу, які питання ставлять дорослому світу – про це та інше у виставі. Це спроба щирої розмови про бажання нового покоління українців та німців, та дискусії з глядачем після вистави, – йдеться в описі події.

Вистава створена в рамках міжнародного соціо-культурного проєкту “The Future of Europe”, який призначений для підлітків зі східної України та західної Німеччини. Після відбору учасників та їхнього знайомства з керівниками проєкту відбувається третій етап – Welcome to Europe (Ласкаво просимо до Європи).


Протягом семи днів учасники проєкту працюють в Німеччині над створенням документальної п’єси. Там для них влаштовують воркшопи з перформативного мистецтва, драматургії тощо.


Наступний етап – Welcome to Ukraine (Ласкаво просимо до України). В його рамках в Україні влаштовують 10-денний табір, під час якого відбувається створення документальної вистави на основі всіх матеріалів, створених на попередньому етапі.

Проєкт передбачає, що з дітьми працюють українські (Андрій Май-Малахов) та закордонні (Свєтлана Фурер) ментори, які й допомагають їм створити виставу. В планах організаторів показати її в 16 містах України та на двох міжнародних фестивалях.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
3

Эта запись была размещена в рубрики: