«DonOrientChamp». Підсумки Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнів

Чемпіонат «DonOrientChamp» проводиться з метою популяризації і подальшого розвитку спортивного орієнтування, активізації спортивно-туристської роботи у школах та позашкільних закладах освіти, визначення найсильніших спортсменів-орієнтувальників для подальшої комплектації збірної команди Донецької області, участі у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Загальне керівництво здійснює Департамент освіти і науки Донецької облдержадміністрації. Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення Чемпіонату покладається на Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді.Протягом року спортсмени різних вікових груп змагалися за першу сходинку серед орієнтувальників області. Загалом, у рейтингову таблицю за всі етапи Чемпіонату увійшли близько 320 учасників з 26 команд різних міст і районів Донецької області. З 18 по 20 жовтня 2019 р. на т/б «Лісова» у с.Торське Лиманської ОТГ пройшов VІ фінальний етап змагань.

У загальному командному заліку, за підсумками року, команда «ТОР» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» м.Слов’янськ посіла ІІІ місце.


В своїх вікових групах переможцями стали наші орієнтувальники Кудрик Михайло - II місце та Артюшенко Олександр- III місце. За високі результати спортсмени були нагороджені медалями та кубками Чемпіонату
Вітаємо переможців та бажаємо вдалих стартів!

Ольга Артюшенко


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: