Гроші для громадських інціатив. Про обласний конкурс проектів

Управління у справах сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка на 2020 рік, який буде проходити протягом жовтня-листопада 2019 року.

Конкурс проводиться з метою забезпечення прозорості та ефективного розподілу коштів, які передбачаються в обласному бюджеті для підтримки інститутів громадянського суспільства на виконання загальнодержавних програм і заходів стосовно дітей, молоді, жінок, сім'ї, національно-патріотичного виховання.

Управлінням у справах сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації визначені соціальні проблеми, на розв'язання яких мають бути спрямовані проекти програм інститутів громадянського суспільства:

  1. Громадянськість і патріотизм - здійснення заходів, спрямованих на утвердження патріотизму, громадянської свідомості й активної громадянської позиції молоді.

-  Формування патріотичної свідомості молоді в сім'ї, навчальних закладах, у громадському середовищі шляхом розвитку історичної пам'яті; утвердження українських народних традицій; усвідомлення національної своєрідності; залучення молоді до суспільно значущої діяльності; створення осередків громадянсько-патріотичного виховання й допризовної військової підготовки.

-  Виховання у молоді почуття особистої та національної гідності, подолання комплексів меншовартості, формування шанобливого ставлення до переконань, культури та традицій інших.

Формування шанобливого ставлення та поваги до борців за державну незалежність і територіальну цілісність України, у тому числі до учасників АТО (ООС).

- Посилення профілактики правопорушень у процесі підвищення рівня правових знань, правової культури та правової поведінки молоді.

-  Активізація внутрішнього туризму, екскурсій різними регіонами України, запровадження побратимства між молодіжними організаціями по принципу міст побратимів.

-    Формування бережливого ставлення до природного та соціального, культурного та предметно-побутового довкілля.

  1. Розвиток мережі молодіжних центрів Донецької області.

- Сприяння використанню в роботі молодіжних центрів різноманітних методів для задоволення потреб молоді (за принципами неформальної освіти, заняття в групах, дискусії, творчі лабораторії, семінари, індивідуальні консультації тощо).

  1. Здоровий та безпечний спосіб життя - здійснення заходів, спрямованих на поширення серед молоді здорового та безпечного способу життя.

-  Підвищення рівня фізичного, духовного і соціального здоров'я молоді шляхом широкого впровадження у суспільстві системи фізичної культури та спорту, здорового і безпечного способу життя;

-   Сприяння зміцненню психічного здоров'я молодих людей, формування внутрішньої культури їх взаємин у сім'ї та соціальному середовищі, популяризація серед молоді знань з безпеки життєдіяльності.

  1. Зайнятість молоді - створення умов та здійснення заходів, спрямованих на забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайнятості молоді у процесі співпраці вітчизняних і міжнародних громадських об'єднань, роботодавців, органів державної влади та місцевого самоврядування.

-  Спрямування професійних інтересів молоді за формулою: «інформування-навчання-тестування-залучення».

-    Сприяння розвитку молодіжного підприємництва, самозайнятості та ефективного просування молодих людей у підприємницькому середовищі.

-  Сприяння розвитку волонтерства, як форми залучення молоді до суспільно значущої діяльності, способу неформальної освіти і вторинної зайнятості.

  1. Підтримка молоді тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб - здійснення заходів, спрямованих на інформаційну, консультативну, організаційну та іншу підтримку молоді тимчасово окупованих територій та з числа вимушених мігрантів.

-  Психологічна реабілітація дітей та молоді шляхом очних та дистанційних занять з психологами та конфліктологами, залучення до різних форм спілкування та суспільно-корисної діяльності.

-  Корекція регіональних стереотипів суспільної свідомості інформаційними засобами та засобами комунікації.

-   Сприяння соціальній адаптації молоді з числа тимчасових переселенців (освітній, трудовій, громадсько-політичній, дозвіллєвій).

  1. Подолання демографічної кризи та розвиток інституту сім'ї

Пропагування відповідального батьківства, проведення заходів на зміцнення інституту сім'ї, національних родинних цінностей.

-  Залучення громад до заходів соціальної підтримки сім'ї та проведення сімейних свят, культурологічних акцій.

  1. Проведення просвітницьких заходів щодо протидії торгівлі людьми та насилля у сім'ї.
  1. Гендерний розвиток - регіональний аспект.

Максимально можливий об'єм бюджетного фінансування програми, розробленої інститутом громадянського суспільства складає до 75 % від загальної суми кошторису витрат на реалізацію проекту.

Для участі в конкурсі інститути громадянського суспільства подають конкурсну документацію, яка має бути підготовлена українською мовою і складатися з пакету документів, перелік яких затверджено наказом управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації від 05.09.2019 № 78/329-19, зареєстрованого в Головному територіальному управління юстиції у Донецькій області 16.09.2019 за №261/2974.

Конкурсна документація приймається з 07.10.2019 року по 05.11.2019 року (включно) щодня, окрім суботи та неділі, з 9.00 до 18.00 за адресою: м. Краматорськ,         вул. Богдана Хмельницького, 6, 4-й поверх, управління у справах сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.

Контактний телефон: (0626) 42-19-29, 095-062-06-88

Рішення про визначення переможців конкурсу оголошується в місячний термін з дня його винесення.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: