Письменник Макс Кідрук у Слов’янську. Фантастика з елементами віртуальної реальністі

У суботу 26 жовтня до Словянська завітав письменник Макс Кідрук щоб презентувати новий роман «Доки світло не згасне назавжди».

На платформі ініціатив "Теплиця", зібрались пошановувачі творчости письменника та відбулась розмова не лише про книгу, а й про спеціально розроблений до неї мобільний додаток доповненої реальності що доповнює сюжет за допомогою інтерактивних можливостей.За словами автора, «Доки світло не згасне назавжди» – це суміш драматичної історії та фантастики. Сестри Рута й Індія, попри незвичні імена, проживають цілком буденні життя: Індія навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини. Щоправда Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим.

Найбільш ефектною частиною мобільного додатку буде інтерактивна обкладинка, але найважливішою – додаткові тексти або відгалуження основного сюжету, які описуватимуть другопланових героїв, розкриватимуть невидимі зв’язки, показуватимуть той чи той епізод з абсолютно несподіваного боку. Що це дає? Для читача - глибину, для автора - можливість створити об’ємну історію з купою взаємопов’язаних деталей, складність і продуманість яких обмежується лише його уявою.

Після презентації книги відбулось спілкування автора з читацькою аудиторією, де й прозвучали питання про технологію створення оповідань та про інші цікаві речі, а також автограф сесія, де письменник підписав свої книги всім бажаючим та сфотографувався на згадку про зустріч.

Організатор туру - Мистецьке об'єднання "стендаЛь" , інформаційний партнер – Територія.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: