Новости налоговой службы Славянска: новые формы регистрационных документов

Графік семінарів для платників податків на листопад 2019 року
за участі фахівців Слов’янсько-Лиманського управління ГУ ДПС у Донецькій області

З початку року до бюджету надійшло понад 700 мільйонів гривень єдиного внеску

У січні – вересні 2019 року платниками Слов’янсько-Лиманського управління
Головного управління ДПС у Донецькій області забезпечено надходження 721,2 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Цей показник перевищує суму сплати єдиного внеску за січень – вересень минулого
року на 12,7 відс., або на 81,4 млн. гривень.
У вересні поточного року  було забезпечено 82,4 млн. грн. ЄСВ, що на 13,6 відс, або
на 9,9 млн. грн. більше вересня 2018 року.
Дотримання податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших
доходів громадянам контролюється органами ДПС з метою виконання покладених завдань із забезпечення реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску для забезпечення своєчасного здійснення пенсійних виплат і соціальних допомог.
Від платників Слов’янсько-Лиманського управління до місцевого бюджету надійшло

623,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб

З початку 2019 року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в
Слов’янсько-Лиманському управлінні Головного управління ДПС у Донецькій області, сплатили до місцевого бюджету України 623,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що більше аналогічного показника минулого року на 87,8 млн.грн.

У вересні 2019 року платники податків сплатили до місцевого бюджету 69,8 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що перевищує сплату у вересні минулого року на 9,1 млн.грн. або на 15%.

Затверджено нові форми реєстраційних документів для платників єдиного податку

Слов’янсько-Лиманське управління Головного управління ДПС у Донецькій області
інформує, що 22.10.2019 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від
16.07.2019  № 308 «Про затвердження форм заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, розрахунку доходу за попередній календарний рік, запиту про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку та витягу з реєстру платників єдиного податку»
(зареєстровано у Міністерстві юстиції України 24.09.2019 за № 1054/34025) (далі – Наказ №308).
Наказ № 308 розроблено відповідно до пунктів 298.1, 298.7 ст. 298 та п. 299.10 ст.299 глави 1 розділу XIV Податкового кодексу України.
Наказом № 308 затверджено:
► форму заяви про застосування спрощеної системи оподаткування;
► форму розрахунку доходу за попередній календарний рік, що передує року
переходу на спрощену систему оподаткування;
► форму запиту про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку;
► форму витягу з реєстру платників єдиного податку.
Крім того, Наказом № 308 визнано таким, що втратив чинність, наказ Міністерства
фінансів України від 20.12.2011 № 1675 «Про затвердження форми свідоцтва платника єдиного податку та порядку видачі свідоцтва, форми та порядку подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування та форми розрахунку доходу за попередній календарний рік» (зареєстровано у Міністерстві юстиції України 27.12.2011 за №1536/20274).
Наказ № 308 опубліковано у виданні «Офіційний вісник України» від 22.10.2019 №81.

Опубліковано закони щодо внесення змін до Закону про РРО та до ПКУ

Слов’янсько-Лиманське управління Головного управління ДПС у Донецькій області
повідомляє, що 19.10.2019 в офіційному виданні «Голос України» № 200 опубліковані закони України від 20 вересня 2019 року № 128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» (далі – Закон № 129).
Закон № 128 визначає правові засади застосування реєстраторів розрахункових
операцій (далі – РРО) та програмних РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Дія його поширюється на усіх суб’єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі
Законом № 129 внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – ПКУ), зокрема, додано підпункти 14.1.278 та 14.1.279 п. 14.1 ст. 14 ПКУ, якими визначені поняття системи обліку даних реєстраторів розрахункових операцій (далі – СОД РРО) та компенсації частини суми штрафних (фінансових) санкцій, визначених за даними СОД РРО, відповідно.
Крім того, користувачам – покупцям (споживачам) через Електронний кабінет, що
функціонує відповідно до ст. 42¹ ПКУ, забезпечується можливість:
► контролю справжності та достовірності розрахункових документів, що
зберігаються в СОД РРО;
► заповнення та подання скарг покупця (споживача) щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій, якщо вартість товарів (робіт, послуг), які є предметом скарги, на день їх отримання покупцем (споживачем) перевищує 850 гривень;
► отримання інформації про стан розгляду скарги покупця (споживача), про
застосовані штрафні (фінансові) санкції за наслідками розгляду скарги або про причини їх незастосування контролюючим органом, про зарахування сум штрафних (фінансових) санкцій до бюджету, про стан виконання висновку про компенсацію частини суми штрафних (фінансових) санкцій за скаргою покупця (споживача) в обсягах та порядку, встановлених законодавством.
Закон № 128 набере чинності через шість місяців з дня його
опублікування, крім: правил сплати штрафів, компенсації покупцям частини вартості за товари, придбані без фіскального чеку, та нових розмірів штрафних санкцій за незастосування РРО та інших видів порушень, встановлених у ст. 17 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (Закон про РРО).
Ці норми почнуть діяти з 01 жовтня 2020 року.Розміри штрафів з цієї дати будуть становити 100 % за перше порушення, а за друге та більше – 150 %.
Закон № 129 набере чинності також через шість місяців з дня його
опублікування, крім:
● норм ПКУ щодо механізму «кешбеку» – відшкодування покупцям (споживачам) 100 % вартості придбаних товарів, робіт або послуг, якщо вони подали скаргу про порушення продавцем установленого порядку проведення розрахункових операцій і під час перевірки контролюючого органу було підтверджено наявність порушення. Ця норма почне діяти з 01 жовтня 2020 року для покупок від 850 гривень.
● збільшення граничного доходу для ІІ групи «єдинників» до 2 500 000 грн та
обов’язкового застосування РРО для всіх видів діяльності фізичних осіб – підприємців (далі– ФОП) – платників єдиного податку ІІ – ІV груп. Ці зміни почнуть діяти з 01 січня 2021 року, а застосування РРО для окремих видів діяльності ФОП – «єдинників» почнеться з 01 жовтня 2020 року.
● змін щодо заборонених видів діяльності: не можуть бути платниками єдиного
податку суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність щодо телефонного зв’язку та телекомунікацій. Норма діє з 20 жовтня 2019 року.

Що сільськогосподарський товаровиробник включає до доходу?

Слов’янсько-Лиманське управління Головного управління ДПС у Донецькій області
звертає увагу платників, що дохід сільськогосподарського товаровиробника, отриманий від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки (крім підакцизних товарів, за винятком виноматеріалів виноградних (коди згідно з УКТ ЗЕД 2204 29 – 2204 30), вироблених на підприємствах первинного виноробства для підприємств вторинного виноробства, які використовують такі виноматеріали для виробництва готової продукції), включає доходи, отримані від:
► реалізації продукції рослинництва, що вироблена (вирощена) на угіддях, які
належать сільськогосподарському товаровиробнику на праві власності або надані йому в користування, а також продукції рибництва, виловленої (зібраної), розведеної, вирощеної у внутрішніх водоймах (озерах, ставках і водосховищах), та продуктів її переробки на власних підприємствах або орендованих виробничих потужностях;
► реалізації продукції рослинництва на закритому ґрунті та продуктів її переробки на власних підприємствах або орендованих виробничих потужностях;
► реалізації продукції тваринництва і птахівництва та продуктів її переробки на
власних підприємствах або орендованих виробничих потужностях;
► реалізації сільськогосподарської продукції, що вироблена із сировини власного
виробництва на давальницьких умовах, незалежно від територіального розміщення
переробного підприємства.
У разі, коли сільськогосподарське підприємство утворюється шляхом злиття,
приєднання, перетворення, поділу або виділення, у рік такого утворення до суми, отриманої від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки (крім підакцизних товарів, за винятком виноматеріалів виноградних (коди згідно з УКТ ЗЕД 2204 29 – 2204 30), вироблених на підприємствах первинного виноробства для підприємств вторинного виноробства, які використовують такі виноматеріали для виробництва готової продукції), включаються також доходи, отримані протягом останнього
податкового (звітного) періоду від надання супутніх послуг:
◄ послуги із збирання врожаю, його брикетування, складування, пакування та
підготовки продукції до збуту (сушіння, обрізування, сортування, очистка, розмелювання, дезінфекція (за наявності ліцензії), силосування, охолодження), які надаються покупцю такої продукції сільгосппідприємством – виробником (з моменту набуття права власності на таку продукцію за договором до дати її фактичної передачі покупцю);
◄ послуги з догляду за худобою і птицею, які надаються її покупцю
сільгосппідприємством – виробником (з моменту набуття права власності на таку продукцію за договором до дати її фактичної передачі покупцю);
◄ послуги із зберігання сільськогосподарської продукції, які надаються її покупцю
сільгосппідприємством – виробником (з моменту набуття права власності на таку продукцію за договором до дати її фактичної передачі покупцю);
◄ послуги з відгодівлі та забою свійської худоби і птиці, які надаються її покупцю
сільгосппідприємством – виробником (з моменту набуття права власності на таку продукцію до дати її фактичної передачі покупцю).
Норми встановлені п.п. 298.8.3 п. 298.8 ст. 298 Податкового кодексу України.

Електронний кабінет надає можливість подати повідомлення про об’єкти
оподаткування в електронному вигляді

Слов’янсько-Лиманське управління Головного управління ДПС у Донецькій області звертає увагу, що користувачі Електронного кабінету через приватну частину (особистий кабінет) мають можливість подати Повідомлення про об’єкти оподаткування та об’єкти,
пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність в електронному вигляді за формою № 20-ОПП (далі – Повідомлення за ф. № 20-ОПП).
Реєстраційні дані платника у Повідомленні за ф. № 20-ОПП заповнюються
автоматично на основі даних ДПС, дані щодо об’єктів оподаткування заповнюються
платником самостійно.
Повідомлення за ф. № 20-ОПП опрацьовується повністю в автоматичному режимі та результат опрацювання відображається у Квитанції № 2, яку можливо переглянути у режимі «Вхідні/вихідні документи» Електронного кабінету.
Дані про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням,
відображаються у режимі «Облікові дані платника» Електронного кабінету.
Звертаємо увагу, що обов’язок повідомляти контролюючий орган за основним місцем обліку платника податків про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, встановлений п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України.
Такі відомості подаються у Повідомленні за ф. № 20-ОПП протягом 10 робочих днів
після реєстрації, створення чи відкриття об’єкта оподаткування або об’єкта, пов’язаного з оподаткуванням.

Самостійне виправлення помилок у повідомленні за формою № 20-ОПП

Слов’янсько-Лиманське управління Головного управління ДПС у Донецькій області
нагадує, що, платник податків зобов’язаний стати на облік у відповідних контролюючих органах за основним та неосновним місцем обліку, повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем обліку шляхом подання повідомлення за формою № 20-ОПП.
У разі зміни відомостей про об’єкт оподаткування, а саме: зміна типу, найменування,
місцезнаходження або стану об’єкта оподаткування, платник податків надає до
контролюючого органу за основним місцем обліку повідомлення за формою № 20-ОПП з оновленою інформацією про об’єкт оподаткування, щодо якого відбулися зміни. У повідомленні поряд із реквізитом, який змінився, зазначається у дужках його попереднє значення.
При цьому в разі зміни призначення об’єкта оподаткування або його
перепрофілювання інформація щодо такого об’єкта оподаткування надається в повідомленні двома рядками, а саме: в одному рядку зазначається інформація про закриття об’єкта оподаткування, призначення якого змінюється, у другому – оновлена інформація про об’єкт оподаткування, який створено чи відкрито на основі закритого.
Якщо суб’єкт господарювання виявив помилку у повідомленні за формою № 20-ОПП, він повинен подати повідомлення з виправленою інформацією про такі об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП до органу ДПС за основним місцем обліку.
При заповненні повідомлення за ф. № 20-ОПП з виправленою інформацією у другій графі відомостей про об’єкти оподаткування платником податків зазначається код ознаки надання інформації 3 (надання інформації щодо зміни відомостей про об’єкт оподаткування). При цьому таке повідомлення подається разом з супровідним листом, в якому зазначається факт виправлення помилок у відомостях про об’єкт оподаткування.
Додатково: Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (категорія 119.1).
Слов’янсько-Лиманське управління

Донеччина: майже на 10 млн грн встановлені порушення
у сфері торгівлі підакцизними товарами

Запобігання та виявлення несумлінних суб’єктів господарювання, які здійснюють
продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів без відповідних ліцензій, боротьба з «наливайками» є пріоритетним напрямком діяльності підрозділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів податкової служби Донеччини.
Так, за 9 місяців 2019 року ним проведено 303 фактичні перевірки та встановлені
порушення ЗУ від 19.12.1995 №481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» на суму 9,6 млн гривень. Це майже утричі більше, ніж у минулому році.
Тільки у вересні поточного року працівниками підрозділу проведено 32 фактичні
перевірки, сума застосованих штрафних фінансових санкцій складає 613,3 тис. гривень. У тому числі:
- за продаж підакцизних товарів без відповідних ліцензій до 10 суб’єктів господарювання були застосовані штрафні (фінансові) санкції у розмірі 187,0 тис. гривень;
- за продаж алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці без отримання статусу суб’єктів господарювання громадського харчування до 14 суб’єктів господарювання застосовані штрафні (фінансові) санкції у розмірі 95,2 тис. гривень;
- за інші порушення ЗУ №481 до 8 суб’єктів господарювання були застосовані штрафні (фінансові) санкції у розмірі 331,1 тис. гривень.

Крім того, у вересні податківцями було здійснено 63 спільні профілактичні заходи по виявленню так званих «наливайок», за результатами яких 3 суб’єкта господарювання припинили свою незаконну господарську діяльність.

Більше пів мільярда гривень штрафів донараховано аудитом Донеччини за результатами документальних перевірок

Одним із основних принципів податкового законодавства є загальність
оподаткування, відповідно до якого кожна особа зобов’язана сплачувати встановлені
Податковим кодексом України податки та збори, платником яких вона є.
Податкова Донеччини у січні-вересні 2019 року здійснила перевірки платників
податків, за результатами яких порушникам законодавства донараховано 518,5 млн гривень.
Крім того, підрозділами аудиту Донеччини забезпечено надходжень грошовими
коштами на 70,6 млн грн, зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 138,6 млн грн, що упередило несплату податку у майбутньому на 25 млн грн, зменшено залишки від’ємного значення ПДВ, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного періоду – на 26,6 млн гривень.
Загалом, за 9 місяців 2019 року фахівці управління податкових перевірок,
трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування ГУ ДПС у Донецькій області провели 78 планових перевірок платників податків, 225 позапланових перевірок і 202 зустрічних звірки.
Нагадуємо платникам податків, що перевірити, чи планується перевірка їх
підприємств у 2019 році, можна на сайті ДПС України за наступним посиланням
https://tax.gov.ua/diyalnist-/plani-ta-zviti-roboti-/362017.html.

Донеччина: з початку року виявлено 49 фінансових злочинів, які завдали державі збитків на майже 3 млрд гривень

Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ
ДПС у Донецькій області за січень – вересень 2019 року складено 58 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, у тому числі:
- за статтею 209 Кримінального кодексу України «Легалізація (відмивання) доходів,
одержаних злочинним шляхом» - 19 матеріалів, по яким сума виявлених
легалізованих доходів склала 2,5 млрд гривень;
- за ознаками предикатних злочинів «Суспільно небезпечні протиправні діяння, що
передували легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом» - 49
матеріалів, загальна сума встановлених збитків по яким склала 2,8 млрд гривень;
- за іншими злочинами – 16 матеріалів, на загальну суму нанесених збитків 194,7
млн гривень.
У ході проведених перевірок осіб, що можуть бути пов’язані з легалізацією
(відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, виявлено факти мінімізації
податкових зобов’язань як своїх контрагентів, так і наступних покупців по ланцюгу
постачання, а також введення у легальний обіг своїх  покупців активів, походження яких не встановлено.
Усі матеріали передані до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з
Кримінальним Кодексом України.
На теперішній час за результатами розгляду зазначених матеріалів 57 з них було
приєднано до кримінальних проваджень. Крім того, до Єдиного реєстру досудових
розслідувань правоохоронними органами внесені відомості щодо 18 кримінальних
правопорушень.

Власники елітних авто на Донеччині сплатили більше 3 мільйонів гривень

За січень-вересень 2019 року до місцевих бюджетів Донецької області сплачено
майже 3,3 млн грн транспортного податку. Із загальної суми 1,5 млн грн надійшло від автовласників - юридичних осіб та майже 1,8 млн грн  - від фізичних осіб.
З початку року найбільші відрахування "автоподатку" забезпечили власники автомобілів м. Маріуполя – майже 1 млн грн, друге місце посіло м. Покровськ - 0,6 млн грн, і третє зайняло м. Бахмут – 0,4 млн гривень.
Одним з критеріїв для визначення об’єкта обкладення транспортним податком є
вартісна оцінка легкового автомобіля. Оподатковуються легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня.
Нагадаємо, транспортний податок входить до складу податку на майно та повністю
зараховується до місцевих бюджетів тих територій, на яких зареєстроване авто. Його ставка складає 25 тисяч гривень на рік.  Фізичні особи повинні сплатити податок не пізніше 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, юридичні особи – щоквартально авансовими внесками до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом.

Відпочивальники Донеччини сплатили майже 2 млн гривень туристичного збору

І хоча тепла золота осінь ще кличе на прогулянки до парків та лісів Донеччини,
місцеві бюджети за 9 місяців 2019 року вже отримали майже втричі більше туристичного збору, або 1,9 млн гривень.
Варто зазначити, що у розрізі районів Донецького регіону лідером у наповненні
місцевих бюджетів туристичним збором з початку року є Мангушський район (за рахунок курортних зон Азовського узбережжя) – 577,3 тис. грн, майже «дихає йому в спину» Слов’янський район («зелений» туризм) – 548,8 тис. грн, і замикає трійку лідерів м. Краматорськ – 289,5 тис. гривень.
Туристичний потенціал Донецького регіону надзвичайний і ще не розкритий на всі
100 відсотків. Область цікава як іноземним інвесторам, так і місцевим підприємствам. І податкова служба Донеччини акцентує увагу останніх, що туристичний збір – це місцевий податок, кошти якого поповнюють місцеву скарбницю і йдуть на розвиток та процвітання нашого краю.

ГУ ДПС у Донецькій області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: