У Слов’янську Макс Кідрук презентує роман з доповненою реальністю

Вже скоро Макс Кідрук презентуватиме роман з доповненою реальністю у Слов’янську

Письменник Макс Кідрук вирушає в чергову мандрівку країною, аби презентувати новий роман «Доки світло не згасне назавжди». Цьогоріч розмова буде не лише про книгу, а й про спеціально розроблений до неї мобільний додаток.

До міста Слов’янськ завітає 26 жовтня. Презентація відбудеться о 12:00 в Платформа Ініціатив "Теплиця" (вул. Торська, 4).

Вхід вільний.

Про роман:
За словами автора, «Доки світло не згасне назавжди» – це суміш драматичної історії та фантастики. Сестри Рута й Індія, попри незвичні імена, проживають цілком буденні життя: Інді навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини. Щоправда Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим.

Читайте также: Спектакль «Сто тисяч» у Слов’янську зібрав сотні глядачів. Дякуємо!

Мобільний додаток:
Найбільш ефектною частиною додатку буде інтерактивна обкладинка, але найважливішою – додаткові тексти або відгалуження основного сюжету, які описуватимуть другопланових героїв, розкриватимуть невидимі зв’язки, показуватимуть той чи той епізод з абсолютно несподіваного боку. Що це дає? Для читача - глибину, для автора - можливість створити об’ємну історію з купою взаємопов’язаних деталей, складність і продуманість яких обмежується лише його уявою.

Більше про книгу й додаток можна буде дізнатися під час презентації.

Організатор туру - Мистецьке об'єднання "стендаЛь" , інформаційний партнер – Територія.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: