Пригоди Лампочкіна: Енергетики Донецьких електромереж проводять у школах уроки з електробезпеки


ДТЕК Донецькі електромережі продовжує викладати дітям правила електробезпеки. З початку вересня уроки Лампочкіна відвідали 425 дітей. А загалом за 2019 рік енергетики провели вже більше 300 уроків для більш ніж 8000 школярів.

ДТЕК піклується про майбутнє, розвиває Україну. Серед соціальних ініціатив компанії, спрямованих на сталий розвиток регіонів, особливе місце займають освітні проекти для молоді. Серед них – проект з викладання основ електробезпеки для школярів «Уроки Лампочкіна».

«Маленькими кроками ми робимо велику місію. Приємно бачити, що уроки з електробезпеки, які ми організуємо в школах вже з 2012 року, користуються великою популярністю. Так, наприклад, протягом минулого року наші спеціалісти провели 546 уроків для 17 з половиною тисяч учнів, - зазначає керівник департаменту з охорони праці ДТЕК Донецькі електромережі Валерій Івановський. – Надихає зворотній зв'язок від шкіл: до нас звертаються за консультаціями вчителі і батьки, а ми намагаємося зробити наші уроки ще кориснішими та цікавішими. Маємо надію, що застережна поведінка, дбайливе ставлення до енергоресурсів стануть стійкою життєвою позицією молоді нашого регіону».

На заняттях досвідчені енергетики ДТЕК поясняють школярам правила  безпечного користування побутовими електроприладами, розповідають, як поводитися біля підстанцій і ліній електропередачі, щоб убезпечити себе від ураження електричним струмом. Так, діти засвоїли, що неможна відкривати двері й проникати до трансформаторних підстанцій і розподільних пристроїв, залазити на електроопори та бавитися під ними – це небезпечно для життя.

З початку навчального року спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі відвідали 25 шкіл у Волновасі, Селидовому, Покровську, Красногорівці, смт Нікольське, Велика Новосілка, селах Дем’янівка (Мангушський район), Роя, Павлівка, Степне (Мар'їнський район).

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: