Самогон и брага лились рекой. Полиция конфисковала 6000 литров пойла

 

Поліцейські Донеччині за місяць вилучили понад 6 тисяч літрів самогону та браги

Під час профілактичного відпрацювання Донецької області задокументовано 781 порушення, пов’язане з виготовленням та реалізацією фальсифікованого алкоголю. Заходи спрямовані на запобігання смертності від неякісних напоїв, вчинення тяжких злочинів у нетверезому стані, а також споювання дітей.

Упродовж місяця поліцейські провели комплекс заходів з протидії торгівлі фальсифікованим алкоголем та самогоном.

У ході відпрацювання було виявлено 126 осередків самогоноваріння. У власників вилучено понад 5000 л браги, 1000 л самогону та 102 апарати для його виготовлення в домашніх умовах.

Щодня дільничні офіцери поліції спільно з представниками Головного управління Державної фіскальної служби в області та органами місцевого самоврядування здійснювали рейди по торгівельних закладах.

В результаті перевірок з незаконного обігу вилучено 1998 пляшок слабоалкогольних напоїв і 290 пляшок горілки. За виявленими порушеннями до місцевих органів виконавчої влади та фіскальної служби направлено 15 подань про встановлення обмежень роботи і позбавлення ліцензій на реалізацію лікеро-горілчаної продукції.

Читайте также: Полиция расследует смертельное ДТП с велосипедистом под Славянском

Варто відзначити, що з початку року виявлено 384 особи, які реалізовували дітям спиртні напої. За матеріалами поліції Державною фіскальною службою анульовано 43 ліцензії, на власників торгівельних закладів накладено фінансових санкцій на суму понад 1,3 млн. гривень.

Загалом за виготовлення, зберігання і реалізацію фальсифікату та самогону поліцейські склали понад 780 адміністративних протоколів. На порушників накладено штрафів на загальну суму близько 34 тисяч гривень.
За рішенням керівництва Головного управління Нацполіції в області, профілактичні заходи продовжено до 9 листопада.

Слов'янський відділ поліції

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
5

Эта запись была размещена в рубрики: