Рада хочет отобрать у Славянска 21.5 миллиона. Горсовет против. (Обращение к ВР Украины)

 

23 октября на 71-й  внеочередной сессии Славянского городского совета местные депутаты утвердили обращение к Верховной Раде Украины. Обращение касается Проекта Закона Украины "О внесении изменений в Бюджетный Кодекс Украины". именно эти изменения могут лишить бюджет Славянска 21 миллиона гривен ежегодно! Сумма для города очень и очень значительная. Вот текст этого обращения.

ЗВЕРНЕННЯ
до Прем’єр-міністра України, Верховної Ради України,
Міністра фінансів України

Розглянувши Проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні пального та частини акцизного податку з ввезеного на митну територію України пального до місцевих бюджетів у 2020 році)» (дата реєстрації 04.10.2019 № 2231) Слов’янська міська рада проаналізувала дану ситуацію.
При нині діючому законодавстві (п.43¹Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України) з 2020 року скасовується відрахування частини акцизного податку з виробленого в Україні пального та ввезеного на митну територію України пального. Тобто бюджет міста в 2020 році втрачає 21,0 млн.грн., що складає 4 відсотки до надходжень загального фонду бюджету міста.
Компенсації втрат місцевих бюджетів від позбавлення частки відрахувань акцизу до них не визначено.
На практиці це означає відсутність у місті, яке зазнало руйнування інфраструктури, фінансової спроможності щодо відновлення дорожнього покриття, реконструкції водопровідних мереж, технічного обслуговування та утримання мереж зовнішнього освітлення, капітального ремонту об’єктів комунальної власності, розвитку міського електротранспорту, на благоустрій міста та інші цілі для поліпшення життя мешканців міста.
З метою зміцнення матеріально фінансової основи місцевого самоврядування, забезпечення достатнім обсягом фінансових ресурсів, зокрема, за рахунок надходжень частки акцизного податку, досягнення збалансованості бюджету міста депутати Слов’янської міської ради звертаються до Прем’єр-міністра України, Верховної ради України, Міністра фінансів України з проханням щодо підтримки законопроекту № 2231 від 04.10.2019 – Закон України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні пального та частини акцизного податку з ввезеного на митну територію України пального до місцевих бюджетів у 2020 році)».

И здесь ничего комментировать не нужно. А мнение о том, что эти изменения в Бюджетный Кодекс Украины очень напоминают ДЕЦЕНТРАЛИЗАЦИЮ навыворот, это факт. Факт очень печальный.

Читайте также:  Как будут проверять бизнес в 2020 году

Валерий Никитин,
Деловой Славянск

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

15
0

Эта запись была размещена в рубрики: