Полицейские Славянска и Лимана освободили “заложников” и задержали “грабителей”

За легендою, двоє озброєних чоловіків скоїли розбійний напад на поштове відділення в Лимані. Втікаючи від переслідування зловмисники захопили заручника. В результаті спецоперації зловмисники затримані, заручника звільнено.

 

Участь у навчаннях взяли керівний склад та працівники Слов’янського відділу та Лиманського відділення поліції, патрульної поліції Краматорська та Слов'янська і військової частини № 3035 Нацгвардії України.

Головною метою навчань стало вдосконалення практичних навичок поліцейських, налагодження взаємодії підрозділів та служб.

На спецлінію «102» надійшло повідомлення: двоє чоловіків у балаклавах зі зброєю скоїли напад на касира поштового відділення, відібрали у нього грошові кошти та втекли з місця пригоди.

За рішенням керівництва поліції, було введено в дію спеціальний оперативний план під умовною назвою «Сирена». Всі зовнішні наряди, автопатрулі та блокпости були орієнтовані на розшук втікачів.

За деякий час розшукуваний автомобіль був помічений поліцейськими поблизу Слов'янська. Побачивши пост правоохоронців нападники розвернули автомобіль. Зловмисники заїхали на територію кінологічного центру та захопили в заручники його охоронця.

Оперативно небезпечну зону було заблоковано групами оточення, фільтрації, захоплення, після чого до роботи була залучена група перемовників.

Зловмисники вимагали автомобіль, «зелений коридор» до кордону та гроші.

До перемовин було долучено жінку одного з правопорушників, яка згодом вмовила чоловіків здатися.

У результаті чітких та злагоджених дій заручник був звільнений, зловмисників – знешкоджено.

Слов'янський відділ поліції Донецької області 


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
2

Эта запись была размещена в рубрики: