Надругался над флагом – арест или 3 года тюрьмы

За умисну наругу над Державним Прапором України зловмиснику загрожує покарання - від штрафу до 3-х років ув’язнення

 Волноваською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Волноваського району, який, за версією слідства, будучи натхненним ідеями «руського миру», здійснив наругу над Державним Прапором України, що є кримінальним правопорушенням, передбаченим ч. 1 ст. 338 КК України.

Слідством встановлено, що 15 березня 2015 року 21-річний чоловік, проходячи в компанії друзів повз центрального входу до будівлі Ольгинської селищної ради Волноваського району, підняв з асфальту древко з Державним Прапором України, яке напередодні невстановленою особою було знято з флагштоку будівлі та залишено на ґанку.

Діючи з винятковим цинізмом, зловмисник заліз на бетонний монумент, що знаходився поблизу, та декілька разів із силою вдарив по ньому Прапором, після чого привселюдно розірвав жовто-блакитне полотнище та кинув на землю.

Останнім часом чоловік перебував на заробітках у Російській Федерації, тому підозру про скоєння зазначеного злочину отримав по поверненню додому у жовтні 2019 року.

Наразі досудове розслідування завершено.

За грубе, образливе та зневажливе ставлення до Державного символу України, до того ж продемонстроване  в особливий період - під час проведення антитерористичної операції на території Донецької області, обвинуваченому загрожує штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців або позбавлення волі на строк до трьох років.

Прес-служба прокуратури Донецької област

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
13

Эта запись была размещена в рубрики: