Пенсіонери вчаться знімати… або чому Ольга Герасим’юк відвідала Слов’янськ

"Діловий Слов'янськ" продовжує співробітництво з творчими колективами, блогерами та журналістами регіону.

Сьогодні пропонуємо нашим глядачам авторське відео, що зроблено в рамках виконання проекту «Центр розвитку дорослих – платформа соціальної згуртованості»

Цей проект виконується ГО «Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя» - впроваджується курс «Відеожурналістика для пенсіонерів»

Перші роботи студентів курсу уже опубліковані на відео каналі YuoTube – «Вік щастя». Подивитись і підписатись на канал можна тут: Канал "Вік щастя"

До уваги читачів "Ділового Слов'янська" сьогодні пропонується авторська робота слухачів курсу – «Зустріч Ольги Герасим’юк з слов’янцями», яка відбулась 12 жовтня у «Top Place». Автор відеороботи Сергій Мороз.

Проект підтримується Програмою ООН з відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують десять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Діловий Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
3

Эта запись была размещена в рубрики: