Авіатор або кіберполіцейський? Школярів Слов’янська запросили на навчання до Харківського університету внутрішніх справ

Близько 600 старшокласників стали учасниками профорієнтаційного заходу, який відбувся у Краматорську. Переваги професії поліцейського презентували молоді представники поліції Донецької області та провідного відомчого вишу.

Зустріч пройшла у Палаці культури і техніки «НКМЗ». Діти з Краматорська, Слов’янська, Костянтинівки, Дружківки, Бахмута, Олександрівки дізналися, як готують сучасних поліцейських та про перспективи служби в поліції.

Хлопці і дівчата відвідали виставку спецтехніки та озброєння та познайомилися з різними напрямками роботи поліцейських. Разом з експертами-криміналістами школярі навчалися збирати речові докази на «місці злочину», а кінологи показали учням ази дресирування службових собак.

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитро Швець відзначив, що у виші реалізується новий підхід до підготовки правоохоронців.

«У цьому році ми здійснили перший набір до нашого нового структурного підрозділу - Кременчуцького льотного коледжу. Тут готують фахівців до авіаційної служби МВС. Завдяки роботі курсантів та викладацького складу маємо позитивні результати, які допомагають у пошуку дітей, протидії кіберзлочинності», - повідомив ректор ХНУВС.

Так, майбутні кіберполіцейські створили чат-бот «Стоп-наркотик», який допомагає боротися з продажем наркотиків та лише за тиждень заблокував 10 наркокрамниць в інтернеті.

Участь у профорієнтаційному заході взяли учасники громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських», оркестр поліції Донеччини і творчі колективи ХНУВС.

Приєднатися до поліцейської родини школярів запросив начальник управління кадрового забезпечення поліції Донецької області Олексій Шевченко.

«Сьогодні поліція Донеччини потребує патріотично налаштованої молоді . Бажаю, щоб завтра ви з гордістю сказали: «Я - курсант ХНУВС», а через деякий час: «Я - лейтенант поліції Донеччини», - відзначив Олексій Шевченко.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
4

Эта запись была размещена в рубрики: