Табачный вор. Молодой житель Славянска украл сигарет на 20 тыс. грн

 Після скоєння крадіжок зловмисник збував сигарети на вулиці по "акційним" цінам. Тепер на 23-річного чоловіка очікує судимість - вже не перша в його біографії.

 Про зникнення свого товару працівники магазину по вулиці Торській дізнались під час інвентаризації. Виявилось, що протягом жовтня у невідомому напрямку зникли тютюнові вироби на загальну суму близько 20 тисяч гривень. Для того, щоб розібратись у ситуації, представники закладу звернулись до правоохоронців.

У подальшому за участі дільничних офіцерів поліції причину недостачі було встановлено. Виявилось, що сигарети викрадав один з відвідувачів - раніше судимий за крадіжку місцевий житель.

Перший раз 23-річний чоловік прийшов до магазину два тижні тому. Довгий час вів бесіди з продавцем, а коли його залишили на деякий час одного у торговому залі - виніс на вулицю ящик сигарет загальною вартістю у 18 тисяч гривень.

Згодом він ще раз "навідався" до торгового закладу - цього разу його здобиччю стали кілька блоків дорогих сигарет.

За словами правопорушника, викраденого товару він позбувся дуже швидко, розпродаючи його на вулиці перехожим за півціни.

Тепер йому загрожує до 3 років позбавлення волі. Слов'янським відділом поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 "Крадіжка" Кримінального кодексу України.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
2

Эта запись была размещена в рубрики: