140 поліцейських стали операторами безпілотників

Про це повідомив начальник Управління організації діяльності підрозділів поліції на воді та повітряної підтримки Національної поліції України Сергій Науменко.  

За словами Сергія Науменка, Управління організації діяльності підрозділів поліції на воді та повітряної підтримки НПУ розробило та затвердило навчальну програму безпілотних авіаційних комплексів І класу за базовим кваліфікаційним рівнем І. Навчальна програма розроблена для  підвищення кваліфікації працівників органів і підрозділів Нацполіції, які використовують безпілотні авіаційні комплекси для виконання поліцейських завдань.

Відтак вперше в Нацполіції, відповідно до правил та норм державної авіації, наказів Міністерства оборони України, стартували навчання зовнішніх операторів (пілотів) безпілотних літальних апаратів.

«Заняття проводяться за відповідним навчально-тематичним планом на базі Державної установи «Львівський спеціалізований центр підготовки поліцейських. Уже більше 140 поліцейських пройшли курс навчання, здали заліки і отримали сертифікати та льотні книжки», – повідомив Сергій Науменко.

Департамент комунікації
Національної поліції України


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: