У «Слузі народу» планують оподаткувати 50 млрд грн обороту таксистів


Помічник депутата від партії «Слуга народу» Данила Гетьманцева Дмитро Михайленко оприлюднив концепцію оподаткування послуг таксі в Україні
.

Як написав Михайленко у Facebook, щорічний оборот ринку таксі становить 50 млрд гривень, велика частина знаходиться у тіні. А у Польщі таксистів легалізували, при чому зробили це, вивівши із тіні та ліцензувавши посередників – диспетчерські компанії. Вони зобов’язані збирати всю інформацію про доходи таксистів та передавати її податківцям, за порушення передбачено величезні штрафи – до 30 тис. доларів. Михайленко пропонує перейняти польський досвід, зробивши диспетчерські податковими агентами, а таксистів – підприємцями 1, 2 або 3 груп (в залежності від того, вони займаються перевезеннями постійно або час від часу).

Раніше повідомлялося, що депутат від партії «Слуга народу» Олександр Дубинський вирішив відкликати свій законопроект про введення 1% податку з готівкових операцій обміну валют.

Також в Україні скасували податок на інвестиції та планують запровадити акциз на шкідливі для довкілля товари. Тим часом, «Слуга народу» готує Трудовий кодекс, який дискримінує найманих працівників.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: