Чемпіонат з боулінгу в Слов’янську: на доріжки вийшли студенти університету


16 жовтня у розважальному центрі «TALER» відбулись чергові ігри чемпіонату міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді, який реалізується за ініціативи розважального центру «TALER», підтримки відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради і Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».


Цього разу учасниками стали 5 команд факультету фізичного виховання Донбаського державного педагогічного університету. За результатами двох ігор по 10 фреймів була визначена команда-переможець - збірна команда магістрантів, яка набрала 922 очка та буде представляти факультет фізичного виховання у фіналі чемпіонату, який відбудеться навесні 2020 року після проведення відбіркових турів.

Також був визначений кращий гравець дня – Юрій Трефілов студент 5(2) курсу магістратури (258 очок).

Команда переможець та кращий гравець дня були відзначені грамотами відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради та сувенірними блокнотами від Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Наступними учасниками змагань будуть 5 команд студентів факультету спеціальної освіти Донбаського державного педагогічного університету. Змагання відбудуться 30 жовтня у розважальному центрі «TALER».

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: