Наші друзі – військові. Студенти СКНАУ вітали гвардійців у Слов’янську

16 жовтня у актовій залі Слов'янського коледжу НАУ вібувся захід, присвячений Дню захисника України, на який в гості до студентів завітали військові частини 3035, які традиційно підтримують дружні стосунки з учбовим закладом.

У програмі урочистого заходу організатори розповіли про ту дослідницьку роботу, що роблять викладацький склад та студенти коледжу для вивчення історії краю, та подій новітньої історії Слов'янська та України.

В ході заходу відбулась презентація книги "Наші друзі - військові 2", присвячена Дню захисника України. Педагоги та учні вітали військових, розповідали про свято Покрови та день УПА.

Про перший розділ книги "Краєзнавча робота, як одна із складових гуманітарної підготовки майбутнього фахівця" розповіла Голова редакційної колегії, заступник начальника коледжу з навчальної роботи, голова міського осередку Національної спілки краєзнавців України Тетяна Лисак.

Про партнерство, що встановлено з військовими, розташованими у Слов'янську розповіла завідувач бібліотеки коледжу, член редакційної колегії Світлана Фірсова.


Вся інформація про взаємодію з армійцями відображена в книгах "Наші друзі - військові", що видана працівниками коледжа, де на прикладі конкретних людей, показується шлях, який привів їх у армію, де вони виконують своє військове призначення.

Ці книги та зустрічі з військовими допомагають викладачам коледжу виховувати своїх студентів у патріотичному дусі.

 

Для гостей заходу пролунали пісні у виконанні курсантів коледжу, а також керівник орекестру військової частини Сергій Молодожон виконав свої авторські композиції.
Колектив коледжу та курсантів також привітали капітан, офіцер командир обліку по роботі з особовим складом Валерій Шульга та санінструктор Анна Погоріла.

Едуард Торський, фото автора
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
6

Эта запись была размещена в рубрики: