“Захистимо Україну піснями!” Привітання з Днем Захисника України з гори Говерла


З нагоди Дня Захисника України 14 жовтня на найвищій точці України горі Говерлі відбулось привітання з цим святом біля пам’ятного знаку загиблим цивільним та військовим під час АТО на Сході України та Звернення майбутнім поколінням українців, що були встановлені представниками силових структур, які приймали участь в звільненні Слов’янська 
від російських окупантів у 2014 році .

А саме представниками національної гвардії України, представниками поліції особливого призначення "Івано-Франківськ" до 5 річниці з дня визволення Слов'янська саме 5 липня 2019 року.

На Меморіалі, що  на горі Карачун, 7 жовтня розпочалися урочисті заходи до дня Захисника України. З Верховинського району Івано-Франківської області було передано 15 тон карпатського каменю для створення патріотичної композиції «Єдність-сила України».

"Захистимо Україну піснями" - девиз меморіального комплексу на горі Карачун, який відображено в граніті. Підтримали живими піснями діти з Верховини Івано-Франківської області та учнями Квасівької ЗОШ I-III cт Рахівського району Закарпатської області, які підготували та виступили на найвищій горі Говерлі.

Захід організовано за підтримки Спілки ветеранів  АТО Рахівського району та відділу освіти  молоді та спорту Рахівського РДА за ініціативи Марини Квітки, Крафт  Бийло.

Деловой Славянск

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
7

Эта запись была размещена в рубрики: