Святковий концерт на честь Дня захисника України

14 жовтня в Краматорську відбувся обласний святковий концерт на честь Дня захисника України. Про це йдеться на фейсбук сторінці Державної обласної адміністрації

Участь у заході взяли заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, заступник Командувача об’єднаних сил, генерал-майор Віктор Ганущак, Краматорський міський голова Андрій Панков, військові, правоохоронці, рятувальники та їх родини.

Вітальне слово від голови Донецької обласної державної адміністрації передав його заступник Вадим Філашкін. Він побажав захисникам наснаги, міцного здоров’я та сил.

«Щиро вітаю всіх присутніх на святі. Бажаю вам та вашим родинам здоров’я, щастя та терпіння. Нехай будь-які складнощі оминають вас та кожен день додає сил. Дякую вам за вашу сумлінну працю. Дякую, що кожну годину ви бороните наші кордони, охороняєте нашу безпеку та захищаєте наші життя. Не можу не згадати про тих, кого зараз вже немає поряд – наші побратими, загиблі герої. Вічна пам’ять їм! Вічна слава! Слава Україні!» – наголосив заступник очільника області.

Кращих військовослужбовців та правоохоронців нагородили почесними грамотами, цінними подарунками та відзнаками. Для всіх захисників лунав святковий концерт.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
6

Эта запись была размещена в рубрики: