Школи Слов’янська у козацькому квесті «Ми – юні захисники України»

14 жовтня рої "Соколята" ЗОШ 10, "Завзяті козаки" ЗОШ 5, "Білі крила" ЗОШ 20 прийняли участь в обласному патріотичному вишколі в м.Краматорськ.

Юні захисники відвідали 20 цікавих локацій та отримали величезне задоволення від їх проходження. Наприкінці заходу кожен рій отримав грамоту та подарунки.

 

Команда ЗОШ 20  школи «ДЖУРА» в складі 8 ріївців зі своїм керівником Шевченко А.О. прийняли участь у обласному патріотичному вишколі Теренова гра – козацький квест «Ми - юні захисники України», присвяченому Дню захисників України, серед роїв закладів освіти області, учасників Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»).

Джурівці пройшли 21 спортивну локацію. Юнаки і дівчата демонстрували власні знання з історії України, традицій і звичаїв рідного краю. Змагалися на вправність та подоланні перешкод.

Читайте также: В Славянске почтили светлую память погибших героев АТО (видео, фото)

Після квесту генерал-лейтенант Володимир Кравченко, голова Донецької обласної державної адміністрації та керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, привітали з Днем захисника України від Командувача Об’єднаних сил, нагородили військових.

Урочистий захід закінчився хвилиною мовчання. Вишкіл проводили Департамент освіти і науки Дондержадміністрації, управління сім'ї молоді та масових заходів національно – патріотичного виховання ДОДА та Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства української молоді.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
8

Эта запись была размещена в рубрики: