На Донеччині 122 курсанти ДЮІ присягнули на вірність українському народу

Напередодні Дня захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрова Пресвятої Богородиці, курсанти Донецького юридичного інституту МВС України з 5 областей урочисто склали присягу працівника Національної поліції та отримали спеціальні жетони.

Вітали випускників керівництво МВС України, поліції Донецької області, ДЮІ, представники органів місцевого самоврядування, військовослужбовці та небайдужі громадяни.

Урочиста церемонія складання присяги відбулася вже втретє. Хлопці та дівчата, які обрали професію поліцейського, публічно пообіцяли служити та захищати громадян та Закон.

122 курсанта з Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської та Миколаївської областей, серед який 35 дівчат, склали всі іспити та подолали випробування з однією метою - поповнити ряди Нацполіції України.

Привітати молодих правоохоронців прийшли директор Департаменту з питань режиму та службової діяльності МВС України Юрій Терещенко, начальник ГУНП в Донеччини Микола Семенишин, представники облдержадміністрації, Управління патрульної поліції, Національної гвардії, ДСНС, громадських організацій, а також ветерани МВС.

Зі складанням присяги курсантів привітав директор Департаменту з питань режиму та службової діяльності МВС України Юрій Терещенко, який передав вітання від голови колегії МВС України, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Вітальні слова були адресовані першокурсникам і від голови Нацполіції України Ігоря Клименка.

«Сучасна поліція – це служба, що забезпечує головні принципи безпеку, захист та права людини, ми втілюємо нові форми державного сервісу у сфері правоохоронної діяльності. Нам потрібні чесні, мотивовані та відкриті для громади поліцейські. Служіть так, щоб вас поважали люди!» - зазначив він.

Поліцейські жетони першокурсникам вручив начальник ГУНП в Донецькій області Микола Семенишин.

Творчими номерами вітали курсантів 1-гокурсу духовий оркестр ГУНП в Донецькій області та вихованці навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа № 48» - учасники громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських».

Після складання Присяги всі учасники заходи вшанували пам’ять загиблих правоохоронців хвилиною мовчання.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
3

Эта запись была размещена в рубрики: