Декада туризму у Слов’янському аграрному коледжі

Туристи та аграрії – що їх об’єднує? Це спільна альма-матер – Відокремлений структурний підрозділ «Слов’янський коледж Луганського національного аграрного університету» – єдиний учбовий заклад у Донецькій області, що готує фахівців туристичної галузі.


Декада туризму мала амбітну мету – розкрити студентам туристичний потенціал міста, показати можливості обраної професії. І вже перший крок – участь в унікальному проекті «Карачун-гора», що реалізується Центром туризму та краєзнавства «Salt-guest tour» спільно зі Слов’янським краєзнавчим музеєм, дозволив студентам зануритися у стародавні часи. Коли ти тримаєш у руках речі, виготовлені тисячі років тому назад, або дивишся на світ крізь прорізи забрала, то просто екскурсія перетворюється на хвилюючий дотик до минулого.

Зустріч з одним із найкращих знавців керамічного виробництва у Слов’янську – Михайлом Семеновичем Длугоканським дозволила не тільки дізнатися багато цікавого про історію слов’янської кераміки, але і відчути шану і гордість за тих людей, що були її творцями.

Не менш змістовним було спілкування із головою слов’янської міської організації Національної спілки краєзнавців України Лисак Тетяною Костянтинівною, яка розповіла студентам про краєзнавчі пошуки слов’янських дослідників, ознайомила з їхніми новими публікаціями. Коли будеш не просто вивчати, а жити історією рідного краю – тільки тоді ти станеш професіоналом у своїй справі.

Готуючись до участі у туристичній панелі Слов’янського економічного форуму, студенти-туристи побували біля будинку, де жив Авксентій Шнурков. Для міста ця людина зробила набагато більше, ніж для себе – це не тільки історичний факт, але і виклик учасникам форуму імені братів Шнуркових.

Виступи спікерів показали напрями розвитку туристичної сфери Слов’янщини, необхідність створення туристичного кластеру, в якому обов’язково будуть задіяні кваліфіковані фахівці, яких готує Слов’янський аграрний коледж.

Любов Солод, методист ВСП СК ЛНАУ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
1

Эта запись была размещена в рубрики: